Loading...

 

مراکز خرید منطقه 22

ایران مال

ایران مال یا بازار بزرگ ایران یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیاست که در غرب تهران ساخته شده ‌است. این مجموعه با کاربری تجاری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی افتتاح شده‌ است. همچنین این مجموعه دارای ۲ هتل پنج ستاره است. ایران‌ مال در نزدیکی دریاچه چیتگر در منطقه ۲۲ تهران واقع شده‌ است. ساخت این پروژه با زیربنای ۱٬۷۱۰٬۰۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲۷ هکتار، در سال ۱۳۹۰ آغاز گردید. بودجه صرف‌ شده برای این مجموعه ۲۲ هزار میلیارد بوده و دارای تخلفاتی مربوط به نوع کاربری، پارکینگ و پروانه ساختمانی می ‌باشد. ایران مال بابت تخلفات خود ۵۰۰ میلیارد تومان جریمه به حساب شهرداری واریز کرده ‌است.

رز مال

پروژه رزمال با زیر بنای بالغ بر ۲۰۰۰۰۰ متر مربع در 25 طبقه و دارای کاربری های متنوع از جمله تجاری، اداری، تفریحی و ورزشی در منطقه22 تهران و با چشم اندازی بسیار زیبا به سوی دریاچه خلیج فارس، در حال احداث می باشد. مقیاس پروژه فرا منطقه ای بوده و جذب مشتریان از تمام نقاط مختلف شهر و کشور، جزء اهداف پروژه است.

تهران مال

مجتمع تجاری تفریحی تهران مال با سرمایه گذاری شرکت کینگ دام، یک هلدینگ مالزی، با گرفتن مجوز سرمایه گذاری خارجی تحت ضمانت دولت ایران و پروانه ساختمانی از شهرداری غرب تهران و در منطقه گردشگری و خوش آب و هوای تهران احداث گردید و عملیات ساختمانی بر روی زمینی با مساحتی بالغ بر ۲۳۰۰۰ متر مربع و در کنار دو بلوار اصلی شهرک راه آهن، یعنی امیرکبیر و کاج آغاز شد. مجتمع تهران این مجتمع با ۱۶۰ هزار متر مربع زیربنا دارای سه هزار واحد پارکینگ هوشمند بصورت سرپوشیده با ایمنی کاملgeneric for lipitor خواهد بود و نزدیک به ۲۲۰۰۰ متر مربع فضای تفریحی رفاهی از قبیل پردیس سینمائی، فودکورت، رستوران و کافی شاپ های متعدد و شهربازی سرپوشیده مدرن و الکترونیکی می باشد. این مجتمع دارای ۶۰۰ واحد تجاری در ۲ طبقه با دسترسی داخلی مناسب می باشد. مجتمع بزرگ تهران مال در منطقه چیتگر تهران و در یکی از قدیمی ترین محله های منطقه 22، دارای امکانات شهری با هم جواری هتلهای ۵ ستاره، ورزشگاه بزرگ آزادی، بزرگترین مرکز مغز و اعصاب خاورمیانه، بزرگترین دریاچه و آبشار مصنوعی در ایران، بزرگترین پارک طبیعی ایران با عنوان چیتگر، بزرگترین موزه هوایی کشور، باغ وحش تهران، پیاده راه چهارباغ ، مراکز درمانی منطقه 22 و ایستگاه مترو چیتگر است که یقیناً اوقات خوشی را برای شهروندان فراهم میکند.