Loading...

 

پروژه های DIY خانه که به ارزش خانه تان می افزاید

پروژه های DIY خانه که به ارزش خانه تان می افزاید

 

 

پروژه های DIY خانه که به ارزش خانه تان می افزاید

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

اگر قبل از فروش خانه در هر کجای ایران، به فکر اقداکاتی در راستای افزایش ارزش آن کنید، به نفع شما خواهد بود تا با این پروژه های DIY خانه آشنا شوید. در اینجا چند ایده ساده و کم هزینه بیان شده.

 

جزئیات مطلب

 

اگر برای فروش خانه در منطقه چیتگر تهران آماده می شوید، مجبور نیستید هزینه های زیادی برای تحت تأثیر قرار دادن خریداران هزینه کنید. در واقع، ایجاد فقط چند تغییر کوچک می تواند تأثیر ماندگاری داشته باشد و به شما در تأمین امنیت فروش کمک کند. در اینجا 4 پروژه آسان و کم بودجه آورده شده است که می توانید به تنهایی انجام دهید و خریداران ملک عاشق نتایج کارتان می شوند.

به روزرسانی سخت افزارها و لوازم جانبی

آیا آشپزخانه شما کمی فرسوده است؟ آیا سرویس بهداشتی شما هنوز در دهه 1390 گیر کرده است؟ برای وارد کردن فضای خود به دهه جدید شاید نیازی به انجام نوسازی کامل نباشد. افزودن برخی از تجهیزات سخت افزاری و به روز شده به تنهایی ممکن است این کار را انجام دهد! خریداران امروز به دنبال کارهای تمام شده ی مدرن و در عین حال بی انتها هستند، بنابراین برنز روغن مالیده شده، نیکل براق، یا مشکی مات همه گزینه های خوبی هستند.

با بررسی وسایل روشنایی، شیر آب یا سر دوش شروع کنید. آیا آنها ظاهری تیره، فرسوده یا خارج از مد دارند؟ اگر در گذشته با پروژه های DIY خانه برخورد کرده اید، احتمالاً می توانید آنها را خودتان به روز کنید. برای یک تغییر حتی ساده تر، سعی کنید جای کابینت های خود را جایگزین کنید، دقت داشته باشید هزینه آن فقط چند میلیون است.

پروژه های DIY خانه

اضافه کردن مقداری رنگ تازه

افزودن یک لایه رنگ جدید یک روش آسان (و همچنین ارزان) از بین کل پروژه های DIY خانه برای به روزرسانی اتاق ها است، اما انتخاب رنگ مناسب برای افزایش فضای خود، بسیار مهم است. اگرچه ممکن است رنگ های روشن یا کاغذ دیواری های چشم نواز را دوست داشته باشید، اما خریداران ممکن است احساس دیگری داشته باشند. در صورت تردید، بهتر است به جای رنگ پررنگ، با سایه خنثی تری بروید.

 

با این حال، فقط به این دلیل که خانه خود را با تناژ ملایم تری میخواهید رنگ آمیزی کنید، به این معنی نیست که فقط به رنگ سفید یا بژ محدود شوید. در حقیقت، رنگ های خاکستری، صورتی کمرنگ، مریم گلی روشن و حتی آبی استیل همه "خنثی های جدید" محسوب می شوند. بد نیست کمی رنگ را آزمایش کنید، اما حتماً از مشاور املاک خود نظر دوم را بخواهید.

 

به حداکثر رساندن فضای فلکس یا ذخیره سازی منزل

فضای ذخیره سازی اختصاصی یکی از محبوب ترین ویژگی های بازار امروز است و خریداران مایل به پرداخت هزینه بالایی برای آن هستند. حتی اگر خانه شما فضای ذخیره سازی زیادی نداشته باشد، با چند تغییر کوچک می توانید آنچه را که در حال حاضر دارید، افزایش دهید.

خریداران اغلب بالکن یا حیات خلوت، کمد  دیواری و انباری ها را در اولویت خود قرار می دهند، بنابراین بهتر است در صورت داشتن فضاها، روی این قسمت ها تمرکز کنید. ابتدا با شسته و رفته و تمیز کردن محل های ذخیره سازی خود شروع کنید تا هر اینچ مربع را به حداکثر برسانید. افزودن برخی از قفسه ها، سبدهای بافته شده یا شلف های دیواری می تواند فضای ذخیره سازی بیشتری نیز ایجاد کند.

https://s4.uupload.ir/files/pexels-photo-265004_o0mg.jpg

افزایش جذابیت ظاهری

می خواهید در نگاه اول اولین برداشتی که خریدار دارد، عالی داشته باشد؟ فراموش نکنید که نمای بیرونی خانه خود را نیز به روز کنید! بسیار مهم است که خریداران از لحظه ای که رو به روی خانه تان قرار میگیرند، حیرت زده شوند. اگر آنها آنچه را که در خارج می بینند دوست نداشته باشند، ممکن است هرگز در داخل آن هم احساس دوست داشتن نکنند.

اگر می خواهید جذابیت ظاهری خانه خود را افزایش دهید، با نگاهی از خیابان به منزلتان شروع کنید. آیا رنگ پریده، مسیرهای ترک خورده روی دیوار یا بوته های بیش از حد رشد کرده میبینید؟ اینها همه تعمیراتی است که می توانید در یک بعد از ظهری که خانه هستید، از عهده اش برآیید و حتی لازم نیست از یک متخصص حرفه ای کمک بگیرید. برای یک تعمیر ساده ساده، سعی کنید یک گیاه گلدانی یا یک حصیر زیبا و جدید به ایوان خود اضافه کنید.

 

آیا آماده فروش خانه در چیتگر تهران هستید؟

خرید و فروش ملک در ایران و بخصوص تهران و مناطق پر طرفدار آن مانند دریاچه چیتگر، کار ساده ای نیست مگر اینکه اطلاعات درست و مفیدی از املاک منطقه 22 داشته باشید! ما همیشه در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم روند فروش را از ابتدا تا انتها هدایت کنید و به جز پروژه های DIY خانه که در اینجا به آنها اشازه کردیم، منابع زیادی در مرحله بازدید داریم تا خانه شما را به بهترین شکل نشان دهیم. در صورت تمایل می توانید درصورت داشتن هر گونه سوال با ما تماس بگیرید و اگر آماده انجام اقدامات بعدی هستید به ما اطلاع دهید.

 

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر در این زمینه لطفاً با ما همراه باشید.enlightened