Loading...

 

5 راه آسان برای خرید خانه در منطقه 22 تهران

5 راه آسان برای خرید خانه در منطقه 22 تهران

 

 

5 راه آسان برای خرید خانه در منطقه 22 تهران

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

آیا به فکر راه های آسان برای خرید خانه هستید ولی پول کافی ندارید؟ پس جای درستی آمدید. در اینجا نکاتی گفته شده که برای خرید ملک در چیتگر و یا هر منطقه دیگری کاربرد دارد.

 

جزئیات مطلب

 

پس انداز برای یک خانه ممکن است دشوار به نظر برسد، به خصوص که اقتصاد همچنان در نوسان است. با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید از رویاهای خرید خانه خود صرف نظر کنید! اگر می خواهید اولین قدم های خود را به سمت خرید آپارتمان در منطقه مورد نظرتان بردارید، با امتحان کردن راه های گفته شده آسان برای خرید خانه در منطقه 22 تهران می توانید حساب پس انداز خود را برای این کار بسازید.

چگونه می توان برای واحد مناسب خود پس انداز کرد

قبل از شروع به پس انداز کردن، در نظر بگیرید که به طور ایده آل دوست دارید در یک خانه چه عوض کنید. پیش پرداخت شما احتمالاً بزرگترین هزینه اولیه شما خواهد بود و اکثر خریداران حدود 20٪ از ارزش یک خانه را می گذارند. با این حال، برخی وام ها وجود دارد که نرخ بهره کمتری دارد، بنابراین مطمئن شوید که همه گزینه های خود را بررسی کرده اید.

پس انداز برای یک خانه ممکن است سالها طول بکشد. با این وجود، اگر از قبل برنامه ریزی کنید و این نکات را دنبال کنید، به زودی در مسیر موفقیت قرار خواهید گرفت.

خرید خانه در منطقه 22

بودجه ماهانه ایجاد کنید و به آن پایبند باشید

داشتن بودجه می تواند به شما کمک کند هر ماه محدودیت های هزینه و اهداف پس انداز را تعیین کنید، اما اگر می خواهید پیشرفت کنید پایبند بودن به تمام این راه ها برای خرید خانه در منطقه 22، بسیار مهم است. با ثبت تمام منابع درآمد خود شروع کنید، سپس هزینه های ماهانه خود را کم کنید. این به شما نشان می دهد که برای مسکن، غذا، آب و برق و هزینه های اضافی و همچنین مقدار باقیمانده چه مبلغی پرداخت می کنید. از آنجا می توانید اهداف هزینه را تعیین کنید و ماهانه مقدار مشخصی پول به صندوق خانه خود اختصاص دهید.

هزینه های غیرضروری را کاهش دهید

همانطور که بودجه جدیدی را تنظیم می کنید، هزینه های غیر ضروری زندگی خود را کاهش دهید. ممکن است برای خرید آپارتمان در منطقه چیتگر تهران مجبور شوید کمی فداکاری کنید، اما اگر در پس انداز یک خانه جدی باشید، سخت کوشی شما در طولانی مدت نتیجه می دهد. هرچه بیشتر پس انداز کنید، ملک بزرگ تری خواهید داشت!

خلاص شدن از شر هرگونه پرداخت مکرر غیرضروری، مانند خدمات پخش یا اشتراک مجله را در نظر بگیرید. آشپزی در خانه، خرید مارک های عمومی و به تعویق انداختن تعطیلات بزرگ همچنین می تواند هزاران نفر را در هر سال نجات دهد. اگر آن پول را مستقیماً پس انداز کنید، حتی آن را از دست نخواهید داد زیرا قبلاً آن را خرج می کردید.

بدهی خود را پرداخت کنید

اگر مانند بسیاری از خریداران احتمالی خانه هستید، کارت اعتباری طولانی مدت یا بدهی وام دانشجویی ممکن است شما را از انجام اقدامی باز دارد. قبل از اینکه پس انداز برای یک خانه را شروع کنید، سعی کنید بدهی ها را پرداخت کنید یا آنها را در پرداخت ماهانه کوچکتر با نرخ بهره پایین تر قرار دهید.

مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ در مورد هرگونه بدهی اساسی که باید پرداخت شود با یک مشاور مالی صحبت کنید. ممکن است مدتی طول بکشد، اما بهتر است با پرداخت های قابل کنترل تر، وام خود را بپردازید.

خرید خانه در منطقه 22

پس انداز بازنشستگی خود را در حالت تعلیق قرار دهید

اگرچه پس انداز برای بازنشستگی بسیار مهم است، خرید خانه در منطقه 22 نیز میتواندگام مهمی در زندگی شما باشد. بنابراین اشکالی ندارد که به طور موقت مقداری از پس انداز خود را به سمت پیش پرداخت خود معطوف کنید. با این حال اینکه از حساب های بازنشستگی موجود خود پول خارج کنید هم ایده خوبی نیست. اگر در حساب پس انداز بازنشستگی خود یا برنامه های بازنشستگی خود، بیش از حد غرق شوید، می توانید با مالیات و هزینه های برداشت ناخواسته، غافلگیر شوید.

شغل دومی را شروع کنید

حتی در این اوقات دشوار اقتصادی، هنوز هم می توانید سریع کاری را انجام دهید که دوست دارید. شروع یک شغل جانبی می تواند به شما کمک کند تا آخر هفته ها و شب ها پول اضافی دریافت کنید و حتی کمی پول نیز می تواند به مرور زمان جمع شود.

به دنبال پیشنهاداتی برای کار دوم خود هستید؟ نگهداری از حیوانات خانگی، هم‌پیمایی، آموزش شخصی و عکاسی میتوانند چند مورد از گزینه های شما باشند. چه کسی می داند اشتیاق شما می تواند به درآمد دوم سودآور شما تبدیل شود!

آماده شروع خرید آپارتمان در منطقه 22 هستید؟

به دنبال مشاوره برای خرید خانه در املاک منطقه 22 هستید؟ ما شما را تحت پوشش قرار میدهیم! فقط کافی است برای راهنمایی ها و ترفندهای بیشتر با ما تماس بگیرید و وقتی آماده انجام مراحل بعدی هستید، به ما اطلاع دهید. ما همیشه در اینجا هستیم تا به سوالات شما پاسخ دهیم، به خصوص که بازار همچنان در حال تغییر است.

 

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر در این زمینه لطفاً با ما همراه باشید.enlightened