Loading...

 

پروژه نارنجستان 3

پروژه نارنجستان 3

 

 

پروژه نارنجستان 3

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

نارنجستان 3 چیتگر پس از پروژه های نارنجستان ۱ و ۲ تصمیم به خرید یک قطعه زمین با کاربری مسکونی در موقعیت مکانی : انتهای همت غرب ، ضلع غربی پروژه عظیم تفریحی ، گردشگری هزار و یک شهر تحت عنوان پروژه نارنجستان ۳ کردند. پروژه یا برج نارنجستان ۳ ( تعاونی عمران ابنیه آکام ) با موقعیت مکانی ایده آل و مناسبی که دارد نظر بسیاری از خریداران و سرمایه گزاران پایتخت و ایران را جلب کرده است.

 

جزئیات مطلب

 

پروژه نارنجستان 3

 پس از پروژه های نارنجستان ۱ و نارنجستان ۲ تصمیم به خرید یک قطعه زمین با کاربری مسکونی در موقعیت مکانی: انتهای همت غرب، ضلع غربی پروژه عظیم تفریحی، گردشگری هزار و یک شهر تحت عنوان پروژه نارنجستان ۳ کردند.

پروژه یا برج نارنجستان ۳ ( تعاونی عمران ابنیه آکام ) با موقعیت مکانی ایده آل و مناسبی که دارد نظر بسیاری از خریداران و سرمایه گزاران پایتخت و ایران را جلب کرده است.

پروژه یا برج نارنجستان ۳ ( تعاونی عمران ابنیه آکام ) در منطقه ۲۲ تهران، ضلع شمالی پروژه عظیم ایران مال و ضلع غربی شهربازی و مجتمع تفریحی گردشگری هزار و یک شهر قرار دارد و آینده بسیار روشنی در انتظار پروژه نارنجستان ۳ میباشد.

تحویل پروژه یا برج نارنجستان ۳ ( تعاونی عمران ابنیه آکام ) از سوی شرکت تعاونی عمران ابنیه آکام ۳۶ ماه از ابتدای مرداد ماه سال ۹۸ تخمین زده شده است.

قرارداد ساخت پروژه یا برج نارنجستان ۳ ( تعاونی عمران ابنیه آکام ) در مجموع بصورت علی الحساب متری ۷،۳۵۰،۰۰۰ میباشد که متری ۲،۸۵۰،۰۰۰ بابت زمین، جواز و تراکم و متری ۴،۵۰۰،۰۰۰ بابت هزینه ی ساخت از سوی شرکت تعاونی عمران ابنیه آکام در نظر گرفته شده است.

به غیر از این مبالغ خریداران میباست برای ورود به پروژه امتیاز اشخاص را خریداری کنند که قیمت امتیاز در بازار توافقی می باشد.

درحال حاضر پروژه پروژه یا برج نارنجستان ۳ ( تعاونی عمران ابنیه آکام ) در مرحله اجرای فوندانسیون میباشد.

از قوانین جالب پروژه یا برج نارنجستان ۳ ( تعاونی عمران ابنیه آکام ( این است که اسخاص توانایی خرید بیش از ۱ امتیار در پروژه نارنجستان ۳ را ندارند.
و این موضوع دست دلالان را از پروژه کوتاه میکند.

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: