Loading...

 

پروژه نارنجستان 3

پروژه نارنجستان 3

 

 

پروژه نارنجستان 3

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه نارنجستان 3 چیتگر پس از پروژه های نارنجستان ۱ و ۲ تصمیم به خرید یک قطعه زمین با کاربری مسکونی کرد.

 

جزئیات مطلب

 

تعاونی مسکن ابنیه آکام پس از پروژه های نارنجستان ۱ و نارنجستان ۲ تصمیم به خرید یک قطعه زمین با کاربری مسکونی در موقعیت مکانی: انتهای همت غرب، ضلع غربی پروژه عظیم تفریحی، گردشگری هزار و یک شهر، تحت عنوان پروژه نارنجستان ۳ کرد.

پروژه یا برج نارنجستان ۳ ( تعاونی عمران ابنیه آکام ) با موقعیت مکانی ایده آل و مناسبی که دارد نظر بسیاری از خریداران و سرمایه گذاران پایتخت و ایران را جلب کرده است.

معرفی پروژه نارنجستان ۳ :

پروژه نارنجستان ۳

پروژه نارنجستان 3 زیر نظر شرکت تعاونی نوین ساز ابنیه آکام در مرحله ساخت و اجرا می باشد. از جمله رزومه این تعاونی می توان به مجتمع مسکونی نارنجستان 1 و نارنجستان 2 و نارنجستان 4، مجتمع مسکونی-اقامتی سبا، پروژه مانیا در چالوس و چهار طبقه ویلای لوکس در نمک آبرود اشاره کرد. سازه این برج از مرغوب ترین جنس بتن بوده که مقاومت بالایی در برابر زلزله را دارد. زمان تقریبی تحویل پروژه نارنجستان 3  اواخر سال 1402 است. این پروژه برای کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند، بهترین گزینه می باشد.

 

موقعیت مکانی پروژه نارنجستان سه:

پروژه نارنجستان 3

پروژه نارنجستان 3 واقع در شمال بزرگراه خرازی ( امتداد همت غرب) و غرب مجموعه هزار و یک شهر واقع می باشد که دارای دسترسی عالی به مراکز تفریحی و تجاری همچون پارک جنگلی چیتگر، بازار بزرگ ایران مال، بازار رز مال، دریاچه چیتگر، مرکز خرید طوبی و اتوبان ها دارد که می توان به شاهراه تهران؛ اتوبان همت اشاره کرد. همچنین این پروژه در کنار یکی از مناطق توریستی منطقه 22 یعنی روستای وردیج و واریش واقع شده است.

 

مشخصات پروژه:

پروژه نارنجستان 3

پروژه نارنجستان 3 تعاونی نوین ساز ابنیه آکام دارای سه برج 14 طبقه ای که هر برج شامل 11 طبقه مسکونی، 2 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی می باشد، است. همچنین این پروژه در مجموع دارای 264 واحد بوده که در هر بلوک 88 واحد وجود دارد و متراژ واحد ها به صورت 142 متر ( سه خواب ) می باشد. از امکانات این برج می توان به مواردی چون: سالن ورزش، سالن بیلیارد، سالن بازی کودکان، فوتبال دستی، تنیس روی میز، دوربین مدار بسته، سیستم گرمایشی و سرمایشی مستقل، زمین ورزش، زمین بازی کودکان، اینترنت مرکزی، آنتن مرکزی، درب ضد سرقت، سیستم اعلام و اطفاء حریق، نورپردازی نما، انباری، یک دستگاه سوئیت سرایداری در طبقه همکف در هر برج اشاره کرد.

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت:

پروژه نارنجستان 3

واریزی به روز پروژه نارنجستان 3 تا تاریخ 26/02/1400، 760 میلیون تومان بوده و همچنین خرید و فروش این برج به صورت یک و نیم دانگ، سه دانگ، چهار و نیم دانگ و شش دانگ است.

پروژه دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا تماس بگیرید.

شماره تماس: 44751020

 

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: