Loading...

 

پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 2

 

 

پروژه نارنجستان 2

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه نارنجستان 2 چیتگر تعاونی مسکن ابنه آکام پس از موفقیت در خرید زمین و عضو گیری در پروژه نارنجستان یک اقدام به خرید پروژه دوم خود نمود که در مجاورت پروژه قبلی می باشد به آدرس خیابان کوهک نسیم 20 می باشد این پروژه در 2 بلوک 14 طبقه که در مجموع 132 واحد است احداث می گردد و متراژ واحد ها میانگین 105 متری دارد

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه نارنجستان 2:

پروژه نارنجستان 2 زیر نظر شرکت تعاونی نوین ساز ابنیه آکام در مرحله ساخت و اجرا می باشد. از جمله رزومه این تعاونی می توان به مجتمع مسکونی نارنجستان 1 و 3 و 4، مجتمع مسکونی-اقامتی سبا، پروژه مانیا در چالوس و چهار طبقه ویلای لوکس در نمک آبرود اشاره کرد. سازه این برج از مرغوب ترین جنس بتن بوده که مقاومت بالایی در برابر زلزله را دارد. زمان تقریبی

تحویل پروژه نارنجستان 2  اواخر سال 1400 است. این پروژه برای کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند، بهترین گزینه می باشد.

 

موقعیت مکانی پروژه نارنجستان 2:

پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 2 واقع در منطقه کوهک، بلوار امام رضا می باشد که از موقعیت مکانی مناسبی برخوردار بوده چرا که این منطقه از مناطق بسیار خوب چیتگر است به طوری که دسترسی عالی به مراکز تفریحی و تجاری همچون پارک جنگلی چیتگر، بازار بزرگ ایران مال، بازار رز مال، دریاچه شهدای خلیج فارس، مرکز خرید طوبی و اتوبان ها دارد که می توان به شاهراه های تهران از جمله حکیم، همت و آزادگان اشاره کرد.

دیگر پروژه های ابینه آکام:

 

مشخصات پروژه:

پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 2 تعاونی نوین ساز ابنیه آکام دارای دو برج 14 طبقه ای که هر برج شامل 11 طبقه مسکونی، 2 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی می باشد، است. همچنین این پروژه در مجموع دارای 132 واحد بوده که در هر بلوک 66 واحد وجود دارد و متراژ واحد ها به صورت 100 متر ( دو خواب ) می باشد. از امکانات این برج می توان به مواردی چون: سالن ورزش، سالن بیلیارد، سالن بازی کودکان، فوتبال دستی، تنیس روی میز، دوربین مدار بسته، سیستم گرمایشی و سرمایشی مستقل، زمین ورزش، زمین بازی کودکان، اینترنت مرکزی، آنتن مرکزی، درب ضد سرقت، 4 لاین آسانسور باربر و نفربر، سیستم اعلام و اطفاء حریق، نورپردازی نما، یک دستگاه سوئیت سرایداری در طبقه همکف در هر برج اشاره کرد.

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت:

پروژه نارنجستان 2

واریزی به روز این پروژه تا تاریخ 01/06/1400، 1میلیارد و 75 میلیون تومان بوده و همچنین خرید و فروش این برج به صورت یک و نیم دانگ، سه دانگ، چهار و نیم دانگ و شش دانگ است.

پروژه نارنجستان 2 دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا تماس بگیرید.

شماره تماس: 44751020

 

همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: