Loading...

 

پروژه نارنجستان 1

پروژه نارنجستان 1

 

 

پروژه نارنجستان 1

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه نارنجستان 1 چیتگر تعاونی مسکن ابنیه آکام در اولین پروژه خود با نام نارنجستان یک شروع بکار کرد.

 

جزئیات مطلب

 

تعاونی مسکن ابنیه آکام در اولین پروژه خود با نام نارنجستان 1 شروع بکار کرد که این پروژه در منطقه 22 خیابان کوهک روبروی برج های هواپیمایی کشوری قرار گرفته است.

این پروژه دارای 90 واحد مسکونی در متراژ های 102 تا 150 متری می باشد که در 2 بلوک 10 طبقه ای ) 2 طبقه منفی + 1 طبقه لابی + 7 طبقه مسکونی (اجرا می گردد، پروژه در حال حاضر در مرحله اجرای سقف اول می باشد.

موقیت، قیمت و زمان تحویل پروژه

قرارداد ساخت برای هر متر 6،800،000 محاسبه گردیده و تحویل واحد ها سال 1403 می باشد.

موقیت پروژه نارنجستان 1 در املاک شهرک گلستان بلوار علوم و فنون قراردارد که این قسمت از منطقه معروف به خیابان کوهک در حال رشد و ساخت و ساز چشم گیری می باشد که از نظر موقعیت مکانی قرار گیری این 2 بلوک در بحر بلوار علوم و فنون و دارا بودن تعدادی محدودی تجاری در زیر بلوک ها برای سرمایه گذارانی که به دنبال خانه دار شدن در بلوک های کم واحد و لوکس  هستند، بسیار ایده آل میباشد. پروژه نارنجستان 1، پروژه ی بسیار مناسبی با رشد قیمتی بالا می باشد.

 

سازنده و جزئیات بیشتر از پروژه نارنجستان 1

نارنجستان 1

سازنده پروژه نارنجستان 1 تعاونی مسکن ابنیه آکام با کارنامه ساخت و ساز درخشان در املاک منطقه 22 می باشد که در زمینی حدودا 4000 متر مربع در حال ساخت و اجراء بدون وقفه در تمام پروژه ها است.

 پروژه نارنجستان 1 دارای 2 بلوک 11 طبقه که شامل 2 طبقه منفی (پارکینگ) 1طبقه لابی و 8 طبقه مسکونی با واحد های شرقی و غربی می باشند که با متراژ های 102 متر 2خواب، 130 متر دوخواب و 150 متر 3خواب ( مستر ) و پارکینگ و انباری به تعداد تمام واحد ها دارا می باشد.

 2 بلوک نارنجستان یک در هر طبقه 8 واحد به صورت واحد های تیپ و خوش نقشه با نورگیری عالی و تراس است که تحویل پروژه در سال 1402 به خریداران واحد ها می باشد.

پروژه فعال و در حال اجرای طبقات از روی طبقه لابی است، سازه پروژه میلگرد و بتونی می باشد که با سرعت بالایی در حال اجراء است که طبق اعلام تعاونی مسکن سازنده انتظار میرود که زودتر از زمان مشخص شده پروژه آماده تحویل به خریداران واحد ها می باشد همچنان که این تعاونی مسکن در تمام پروژه های شهرک گلستان بدون وقفه در حال ساخت و اجراء به صورت مرتب و مهندسی می باشد.

دیگر پروژه های ابینه آکام:

 

قرارداد ساخت این پروژه به مانند پروژه های دیگر در منطقه 22 به نسبت تورم در حال تغییر می باشد که به اطلاع تمام خریداران می رسد.

 

مزایای پروژه نارنجستان

پروژه نارنجستان 1

از دیگر مزایای پروژه نارنجستان 1 دسترسی های بسیار عالی به شاه راه های تهران، مجتمع تجاری ایران مال، اتوبان شیخ فضل اله..(تهران ،کرج) اتوبان آزادگان (شمال به جنوب ) اتوبان شهید همدانی (حکیم) و مترو چیتگر می باشد که از نظر رفاهی و دسترسی پروژه نارنجستان یک را متمایز از دیگر پروژه ها می کند.

نزدیک بودن پروژه نارنجستان یک به مکان های تفریحی از جمله دریاچه چیتگر (شهدای خلیج فارس) و پارک جنگلی چیتگر و مراکز تجاری طوبی و تهران مال و خیابان امرکبیر و مجتمع تجاری تفریحی بام لند باعث مزیت این پروژه از سایر پروژه ها گردیده است.

خرید و فروش در این پروژه به صورت قطعی انجام می گردد و خریدار و تمامی امتیازات از نفر فروشنده سلب و تمامی اختیارات به خریدار جدید منتقل می گردد.

امکانات پروژه : لابی مجلل و لابی من 24ساعته، سالن اجتماعات و سالن بازی کودکان، 4 لاین آسانسور و آسانسور باربر، شوتینگ زباله، ماهواره مرکزی و آنتن مرکزی، اعلام و اتفاع حریق، پارکینگ و انباری به تعداد واحد ها و پارکینگ میهمان با بازدید از پروژه نارنجستان یک متوجه پیشرفت کاری روزانه می شود که این موضوع در این پروژه باعت گردیده فروشندگان بسیار کمی در بازار دیده شوند، کمتر پروژه هایی در منطقه 22 با روند رو به رشد ساخت ساز روبرو هستند که باعث ترغیب خریداران و سرمایه گذاران به پروژه های فعال و در حال ساخت می گردد.

 

برای اطلاعات بیشتر درباره گروه سرزمین ملکی راشا مطالب زیر را مطالعه کنید: