Loading...

 

فروش خانه در چیتگر تهران با این 4 نکته طلائی

فروش خانه در چیتگر تهران با این 4 نکته طلائی

 

 

فروش خانه در چیتگر تهران با این 4 نکته طلائی

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

در اینجا نکاتی طلایی برای فروش خانه در چیتگر تهران ارائه شده که به درد هر فروشنده ای در ایران نیز میخورد. اگر به فکر فروش آپارتمان خود هستید این نکات به شما توصیه میشود.

 

جزئیات مطلب

 

اگر به فکر فروش آپارتمان در چیتگر تهران هستید و یک خریدار مشتاق، برنامه بازدید از خانه ی شما را داشته باشد، باید بتوانید خانه خود را با هزینه کم، فوق العاده نشان دهید. آماده کردن فضای خانه خود برای بازدید، یک تجربه سخت و بی پایان (و استرس زا) خواهد بود، مگر اینکه وقت برای تمیزکاری مداوم داشته باشید. خوشبختانه، ما چند نکته داریم که می تواند به شما کمک کند تا از ایجاد هراس و وحشت پیش از به نمایش گذاشتن ملکتان، جلوگیری کنید.

ساده ترین راه ها جهت آماده کردن خانه برای نمایش

بزرگترین راز آماده نگه داشتن خانه برای بازدید خریداران، انجام بیشتر کارها پیش از موعد است. به تعویق انداختن نظافت یا صبر کردن در آخرین لحظه برای افزودن جلوه های نهایی، ممکن است وسوسه انگیز باشد، اما همه این تعلل ها می توانند قبل از بازدید به راحتی نتیجه معکوس بدهند! در اینجا چند روش آسان برای بی عیب و نقص نگاه داشتن خانه در همه حال وجود دارد، بدون هیچ گونه دردسر اضافی.

فروش خانه در چیتگر تهران

بهم ریختن و سازماندهی مجدد

قبل از اینکه حتی به فکر فروش خانه در چیتگر تهران بیفتید، کمی وقت بگذارید و وسایل خود را بهم بریزید و مرتب کنید. این کار می تواند به شما کمک کند قبل از به نمایش گذاشتن ملکتان، مقدار وسایلی را که باید کنار بگذارید، و همچنین هنگامی که به ناچار اسباب کشی میکنید، میزان بسته بندی وسایل را کاهش دهید. به یاد داشته باشید، شما می خواهید خریداران بر روی بهترین قسمتهای خانه تان تمرکز کنند، نه بهم ریختگی خانه.

 

مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ اموال خود را در دسته های "نگه داشتن"، "اهدا" و "دور انداختن" مرتب کنید تا بتوانید آنچه را که واقعاً نیاز دارید، محدود کنید. و اگر مواردی دارید که هر روز استفاده نمی شود و می خواهید آن را نگه دارید، همیشه می توانید یک واحد را اجاره کنید تا زمانی که به مکان جدید خود بروید.

تمیز کردن عمیق اولیه انجام دهید

پس از شسته و رفته و تمیز کردن کامل، باید تک تک اتاق های خانه، از جمله کمد های خود را کاملاً تمیز کنید. در ابتدا ممکن است کار زیادی به نظر برسد، اما زمانیکه مجبور نیستید هر بار که خریدار در خانه شما را می زند، خانه خود را کاملاً تمیز کنید، ارزش آن را خواهد داشت. از تمیز کردن هر گوشه و کناری خودداری نکنید، زیرا می خواهید همه چیز عالی به نظر برسد!

 

بسیاری از متخصصان استفاده از قانون بالا به پایین و چپ به راست را توصیه می کنند. این بدان معنی است که ابتدا با تمیز کردن چیزهای بالا، مانند پنکه های سقفی و قفسه های کتاب، و پایان دادن به کف و فرش های خود شروع کنید. رفتن از چپ به راست همچنین می تواند شما را در وظیفه خود نگه دارد و کل روند را با سرعت بیشتری پشت سر بگذارد.

فروش خانه در چیتگر تهران

برای مرتب کردن یک برنامه منظم داشته باشید

بیایید صادق باشیم، اگر بچه یا حیوانات خانگی دارید یا در واقع در خانه خود زندگی می کنید، آسان نیست که همیشه آن را مانند یک اتاقی برای نمایش نگه دارید. ایجاد یک برنامه منظم و مرتب می تواند به شما کمک کند آن تمیزکاری اولیه را که قبل از لیست کردن انجام داده اید حفظ کنید. اختصاص دادن وظایفی مانند مرتب کردن تخت خواب یا جارو برقی کشیدن، به همه افراد در خانه و همچنین به شما امکان تقسیم وظایف و احساس پیروزی را می دهد!

 

برای به حداقل رساندن میزان تمیزکاری که باید انجام دهید، برخی از اتاق هایی که از آنها استفاده نمی کنید را محدود کنید. حتی می توانید یک منطقه خاص مانند عسلی ها یا سطل ذخیره سازی زیر تخت را برای جمع کردن روزمره که باید درست قبل از بازدید خانه پنهان شود، تعیین کنید.

فروش خانه در چیتگر تهران

یک طرح فرار ایجاد کنید

آماده نگه داشتن خانه برای بازدید فقط نیمی از نبرد است، همچنین باید قبل از حضور خریداران، بدانید که شما و خانواده تان کجا می روید! هر بازدید به راحتی زمان بندی نمی شود، بنابراین پیشنهاد میشود چند گزینه در زمان و روزهای مختلف هفته کنار بگذارید. اگر بچه یا حیوانات خانگی دارید، فراموش نکنید که برای تأمین نیازهای آنها نیز هماهنگی کنید.

 

نمی دانید کجا بروید؟ سعی کنید از وقت خود برای انجام کارها یا برنامه های تفریحی (و عملی) با بچه های خود مثل جلسه مطالعه در فضای باز یا گذراندن یک بعد از ظهر در استخر، استفاده کنید. دوست صمیمی شما نیز می تواند در این سرگرمی گنجانده شود. کافی است برای کمی آفتاب و هوای تازه به یک پارک مناسب حیوانات خانگی بروید!

 

آیا می خواهید ملکتان را با مبلغ بیشتر و سریع تر بفروشید؟

فروش خانه در منطقه چیتگر تهران ممکن است دشوار به نظر برسد، اما همکاری با مشاور مناسب می تواند تفاوت ایجاد کند! ما در گروه سرزمین ملکی راشا آماده هستیم تا به شما کمک کنیم در هر مرحله از فرآیند فروش حرکت کنید، بنابراین فقط با ما تماس بگیرید تا ببینیم چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم.

 

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر درباره املاک منطقه 22 لطفاً با ما همراه باشید.enlightened