Loading...

 

5 ایده جذاب برای دکوراسیون داخلی منزل در فصل بهار

5 ایده جذاب برای دکوراسیون داخلی منزل در فصل بهار

 

 

5 ایده جذاب برای دکوراسیون داخلی منزل در فصل بهار

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

در این مقاله با 5 ایده جذاب و به روز در دکوراسیون داخلی منزل با شما هستیم. علاوه بر دکوراسیون این نکات به شما در فروش سریع تر و بالا بردن ارزش ملکتان کمک ویژه ای میکند.

 

جزئیات مطلب

 

با آمدن بهار روزها طولانی تر می شوند، دمای هوا کم کم بالا میرود  و درختان دوباره سبز می شوند. نزدیک شدن بهار بهانه خوبی برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل است و میتوانید فضای خانه را بهاری کنید. ایا به دنبال طراحی سریع، آسان و مقرون به صرفه هستید؟ دراینجا ما چند روش برای دکوراسیون بهاری بهتون پیشنهاد میدهیم. مخصوصاً اگر به فکر فروش خانه در چیتگر تهران در چند ماه اخیر هستید این نکات میتوانند به شما کمک کنند!

 

نکات برتربرای دکوراسیون بهاری

 

خانه تکانی قبل بهار

اسباب کشی منزل

قبل از هرگونه به روزرسانی و تغییر در دکوراسیون داخلی منزل خود، خانه تکانی کردن برای هر قسمت خانه ضروری است. خانه تکانی فقط به گردگیری ختم نمیشود و به مواردی فراتر از گردگیری نیاز داریم.

احساس تنبلی و ضعف را کنار بگذارید چون برای تغییر دکوراسیون خانه باید زمان زیادی را صرف کنید، از همین الان اتاق به اتاق تمیزکاری خانه را شروع کنید. وسایلی که دیگر لازمشان ندارید را دور بریزید یا در دیوار بفروشید و آنهایی را که میخواهید نگه دارید را جدا و مرتب کنید. در مرحله بعد با وسایل تمیزکاری و مواد شوینده به سراغ گرد و غبار و تار عنکبوت ها بروید. آیا وقت ندارید که همه کارها را خودتان انجام دهید؟ نترسید شما تنها نیستید و بسیاری از خانوم های شاغل مانند شما دچار این مشکل هستند پس به فکر استخدام یک نظافتچی برای خانه تکانی یا یک طراح دکوراسیون حرفه ای باشید.

 

کمی از طبیعت الهام بگیرید

اسباب کشی منزل

الهام گرفتن از طبیعت به خانه روح تازه ای میدهد!  گل هایی با رنگ ها و گلدان های مختلف و زیبا، گیاهان تازه قلمه خورده،  به فضای خانه روح تازه ای میدهد و خانه تان را تبدیل به خانه ای میکند که هرکسی از رنگ و بوی ان استقبال میکند.

اگر نمیدانید چه گلی بخرید و یا تزئین خاصی به دهنتان نمی آید برای گل ها میتوانید از دسته گل های آماده استفاده کنید و یا حتی گیاهان آپارتمانی خاصی را با هزینه مناسب برای اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب خود بخرید. گلدان های شیک با رنگ های زیبا برای گل هایتان انتخاب کنید تا به گل ها جلوه بدهد. برای خاص کردن دکور بهاری تان، از شکوفه های کوچک اکلیلی و از سبزه برای اتاق نشیمن استفاده کنید تا مهمانان در منزلتان حال و هوای بهاری را کاملاً حس کنند.

 

لوازم جدید اضافه کنید

اسباب کشی منزل

از شر وسایل زمستانی خلاص بشید و با وسایل جدید به سراغ فصل جدید بروید. رنگ های روشن و لایت، پارچه های سنتی، ظروف سفالی و وسایل چوبی خام، بالش هایی با طرح های سنتی، تابلوهای نقاشی با نقش گل های بهاری، همه به دکوراسیون داخلی منزلتان در فصل بهار کمک ویژه ای می کنند و به شدت به شما توصیه میکنیم تا با استفاده از آن ها به حال و هوای خانه تان جلوه ویژه ای بدهید.

سعی کنید فضای خانه خود را سرد و خشک نکنید و فضا را به گونه ای طراحی کنید که صمیمانه و گرم به نظر برسد.

 

از رایحه های خوشبو استفاده کنید

بعد از پشت سر گذاشتن یک زمستان طولانی و یک خانه تکانی حسابی، منزلتان ممکن است بوی خاک رس بگیرد. سعی کنید از شر بوهای نامطبوع و بد خلاص شوید برای این کار میتوانید از رایحه های خوشبو همانند اسانس اسطوخدوس، ملیسا و.... که رایجه های تند و بیش از حد طاقت فرسا ندارند استفاده کنید. همینطور می توانید از اسپری های خوشبو کننده هوا با عطر گل های بهاری که مخصوص این فصل است استفاده کنید. همچنین باز کردن پنجره و هوای تازه هم توصیه میشود. 

 

از فضای بیرون خانه خود غافل نشوید!

اسباب کشی منزل

با آمدن ماه های گرم سال، فضای بیرون خانه نیز برای ما مهم میشود پس از فضای بیرون خانه نیز غافل نشوید. فضای بیرون خانه می تواند نظر مردم را جلب کند به شرطی که دکوراسیون خوبی برایش درنظر بگیرید. همچنین با این کار اگر قصد فروش خانه در چیتگر تهران را داشته باشید میتوانید مشتریان زیادی را جذب کنید. پس به حیاط و ایوان خود برسید و از گل های زیبا برای تزئین آن ها استفاده کنید. البته با توجه به نوع منزل فضای بیرون از خانه فرق میکند مثلاً کسانی که منزل ویلایی با حیاطی بزرگ دارند، طبیعتاً شانس بیشتری در زیبا کردن و دکوراسیون منزلشان دارند تا کسانی که در آپارتمان کوچکی زندگی میکنند.

اسباب کشی منزل

برای جلوه دادن بیشتر، تمام لک های موجود بر روی کاشی و پنجره ها را پاک کنید و گیاهان و گل های پژمرده را بردارید. اگر باغچه دارید به باغچه خود برسید و گل ها و گیاهان جذاب را در آن بکارید و با گذاشتن میز و صندلی کنار باغچه پذیرای عصرانه و چای در باغچه خود برای مهمان هایتان باشید.

 

فروش خانه در بهار

اگر در فصل بهار به فکر فروش خانه خود در منطقه 22 هستید، ما میتوانیم با گفتن نکات مفید راهنماییتان کنیم. همچنین میتوانیم با چند کلیک منزلتان را سایت گروه سرزمین ملکی راشا لیست کنیم تا در دید مشتریان در سراسر کشور باشد.

در صورت تمایل میتوانید برای استراتژی های مرحله بندی بیشتر در دکوراسیون داخلی منزل تان و نکات فروش در محله چیتگر با ما تماس بگیرید.

 

 

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر درباره املاک منطقه 22 لطفاً با ما همراه باشید.enlightened