Loading...

 

4 نکته فروش آپارتمان که کمک می کند با قیمت بالاتر بفروشید

4 نکته فروش آپارتمان که کمک می کند با قیمت بالاتر بفروشید

 

 

4 نکته فروش آپارتمان که کمک می کند با قیمت بالاتر بفروشید

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

فروش خانه کار آسانی میتواند باشد اگر این 4 نکته را هنگام فروش در نظر داشته باشید. منطقه 22 در سال های اخیر توجه بسیاری از پایتخت نشین ها و حتی مردم دیگر شهرها را به خود جذب کرده است.

 

جزئیات مطلب

 

دریافت اولین پیشنهاد خرید، یکی از جذاب ترین قسمت های فروش آپارتمان در چیتگر می باشد و گرچه به نظر می رسد که تقریباً قسمت سخت کار تمام شده است، در واقع روند مذاکره تازه آغاز شده است.

حتی در بازار داغ که به نفع فروشنده است، مذاکره با یک خریدار می تواند به زمان، مهارت و راهنمایی مشاور شما نیاز داشته باشد. با این حال، با استراتژی های مناسب، می توانید همانند فروشنده های ماهر عمل کرده و سود خود را به حداکثر برسانید.

 

چگونه با خریداران بالقوه مذاکره کنیم

4 نکته فروش آپارتمان که کمک می کند با قیمت بالاتر بفروشید

وقتی خریداران پیشنهادی را ارائه می دهند، سعی می کنند بهترین قیمت ممکن را بدست آورند، شرایط خاص مالی را تأمین کنند و از زمان بندی ایده آل خود استفاده کنند. به عنوان یک فروشنده، می بایست نیازهای آنها را در نظر بگیرید اما این بدان معنا نیست که مجبور به تسلیم هر امتیازی هستید.

آیا آماده تمرین و یاگیری مهارت های مذاکره هستید؟ در اینجا 4 نکته آسان برای کمک به شما در انجام معامله آورده شده است که در عین راضی نگه داشتن خریدار، قیمت مورد نظر شما را نیز به دست می آورد.

 

تمام پیشنهادها را با مشاور املاک خود بررسی کنید

4 نکته فروش آپارتمان که کمک می کند با قیمت بالاتر بفروشید

حتی اگر تجربه فروش آپارتمان در شهرک گلستان تهران را داشته باشید، رمزگشایی از همه عناصر یک پیشنهاد دشوار است. اکثر پیشنهادها فقط قسمت کوچکی از قرارداد خرید و فروش است که شامل همه چیز از قیمت گرفته تا موارد غیرمترقبه تا مهلت مقرر است. بنابراین، مهم است که همه جزئیات را با مشاور خود مرور کنید.

اگرچه رد هر پیشنهادی زیر قیمت درخواستی شما وسوسه انگیز است، اما شما همچنان باید تصویر بزرگتری را در نظر بگیرید. شاید ارزش آن را داشته باشد که برای برخی از شرایط غیرمنتظره یا معامله نقدی برخی از حقوق صاحبان خانه را فدا کنید. مشاور شما می تواند شما را در مورد جوانب مثبت و منفی هر پیشنهاد راهنمایی کند و همچنین به هر گونه سؤال پاسخ دهد.

 

در مورد موارد ضروری خود مصالحه نکنید

4 نکته فروش آپارتمان که کمک می کند با قیمت بالاتر بفروشید

خوشبختانه، موجودی کم مسکن و افزایش قیمت ها مزیت مخصوصی به فروشندگان در بازار امروز مسکن داده است. این بدان معناست که شما احتمالاً مجبور نخواهید شد بسیاری از موارد ضروری خود را تسلیم کنید مانند: قیمت خاص یا تاریخ بسته شدن قرارداد، برای اطمینان از فروش خود.

اگرچه انجام یک معامله سخت مشکلی ندارد، اما شما نباید از دید خریداران غیر منطقی به نظر برسید. در برخی شرایط، معمولاً پذیرفتن شرایط خریدار (مانند بازدید از منزل)، ارائه اعتبار برای تعمیرات یا حتی پرداخت بخشی از هزینه های بسته شدن قرارداد آنها، عادی است.

 

یک پیشنهاد مخالف ایجاد کنید

4 نکته فروش آپارتمان که کمک می کند با قیمت بالاتر بفروشید

اگر پیشنهادی دریافت کردید که کاملاً مورد نظر شما نیست، چند گزینه پیش رو دارید. اکثر فروشندگان تصمیم می گیرند که با پیشنهاد متضاد پاسخ دهند که  در آن از اصطلاحات اصلاح شده ای که برایشان مفیدتر است، استفاده می کنند.

بزرگترین عاملی که باید در نظر گرفت قیمت است. اگر خریدار پیشنهادی کمتر از آنچه مایلید بپذیرید را ارائه دهد، سعی کنید با یک عدد واقع بینانه تر با آنها مقابله کنید. با این حال، شما همچنین باید شرایط مالی، احتمالی و زمان بندی را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید تاریخ دیگری برای بسته شدن قرارداد از خریدار بخواهید یا به موارد غیرمنتظره زیادی که خریدار درخواست کرده نه بگویید، زیرا این امر می تواند سرعت معامله را کند کند. در نهایت، توپ در زمین شما است، بنابراین ارزش دارد که گزینه های مختلف را با مشاور املاک خود بسنجید.

 

از نه گفتن نترسید

به طور کلی، شما همیشه باید پیشنهاد مخالفی را برای هر پیشنهاد منطقی ارائه دهید. با این حال، اگر مشخص شد که خریدار حاضر نیست بر سر قیمت شما در معامله بماند، از نه گفتن نترسید. همچنین بهتر است به طور خودکار هرگونه پیشنهادی را که قیمتی کمتر از حدود 30٪ قیمت لیست شما دارد، رد کنید.

اگرچه به نظر می رسد رد پیشنهاد، غیر متعارف به نظر برسد، اما مذاکره با شخصی که تصمیمش درباره خانه شما جدی نیست، ارزش ندارد و از آنجا که بازار در حال حاضر بسیار رقابتی است، احتمالاً طولی نخواهد کشید که خریدار دیگری را پیدا می کنید که مایل به پرداخت قیمت مناسب باشد.

 

آیا به فروش آپارتمان خود در شهرک گلستان فکر می کنید؟

اگر به دنبال مشاور حرفه ای و با تجربه در املاک منطقه 22 برای راهنمایی شما در روند مذاکره هستید، ما با 2 دهه سابقه درخشان در امور خرید و فروش ملک در شهرک گلستان، دوست داریم که در این راه همراه شما باشیم. همین امروز با ما تماس بگرید تا از زیر و بم پیش فروش آپارتمان در چیتگر تهران مطلع شوید. ما همیشه آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستیم.

 

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر در این زمینه لطفاً با ما همراه باشید.enlightened