Loading...

 

معیارهای انتخاب مشاور املاک معتبر

معیارهای انتخاب مشاور املاک معتبر

 

 

معیارهای انتخاب مشاور املاک معتبر

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

بازار املاک و مسغلات شروع به داغ شدن میکند. اگر مایل به فروش خانه خود در منطقه 22 هستید پس حتما به این معیار ها برای انتخاب یک مشاور املاک معتبر در منطقه چیتگر تهران نیاز خواهید داشت.

 

جزئیات مطلب

 

شاید هفته گذشته یک هفته آفتابی را گذرانده اید، اما باور کنید یا نه، زمستان در همین اطراف است! بازار محلی املاک منطقه 22 دوباره شروع به داغ شدن می کند و اگر به فکر فروش ملک خود بوده اید، اکنون می تواند زمان مناسبی برای لیست کردن ملکتان باشد.

من فکر می کنم همه موافق این موضوع خواهند بود که فروش خانه شما اکنون یک معامله بسیار بزرگ است. یک گام مهم در این فرآیند، انتخاب یک مشاور املاک معتبر برای فروش خانه شما در منطقه دریاچه چیتگر است.

این اصل که شما ساکن کجا هستید مهم است، مثلأ در منطقه دریاچه چیتگر، به نظر می رسد که همه حداقل یک مشاور املاک را می شناسند، اما ما همیشه توصیه می کنیم حداقل دو ایده در نظر داشته باشید. در وهله اصلی، فروش دارایی شما یک معامله تجاری است و حتی اگر احساسات زیادی در آن نقش داشته باشد، می تواند در انتخاب یک مشاور مناسب رویکردی شبه تجارت را داشته باشد.

اگر به فکر فروش خانه خود در این پاییز و زمستان هستید، امیدواریم که از یک آژانس املاک خوب استفاده کنید، اما مهم نیست که با چه آژانس املاکی کار می کنید، در اینجا چند سوال اصلی برای پرسیدن از مشاور احتمالی خود آورده شده است:

تحصیلات و تجربه شما چیست؟

هنگامی که با یک مشاور املاک معتبر در املاک 22 صحبت می کنید، آن را به عنوان یک مصاحبه شغلی در نظر بگیرید. یک موضوع خوب برای شروع، کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیلات و تجربیات آنها است. با این حال، به یاد داشته باشید که حتی اگر آنها نسبتاً تازه وارد در صنعت املاک و مستغلات باشند، این بدان معنا نیست که آنها توانایی فروش خانه شما را ندارند، همه ما از جایی شروع می کنیم، اما شما باید در مورد استراتژی و تیم پشتیبانی آنها سوال کنید. این کار ما را به سمت مرحله بعدی سوق می دهد.

مشاور املاک معتبر

چه نوع تیم پشتیبانی پشت خود دارید؟

صنعت املاک شهرک گلستان بسیار قانون مند می باشد و بسیاری از قسمت های متحرک در آن وجود دارد. در حالت ایده آل، شما می بایست با مشاوری کار کنید که نیروهای پشتیبانی ماهری در اطراف خود دارد. از ابتدا تا انتها، شما معامله ای را می خواهید که تا حد ممکن روان باشد، و آیا مشاور املاک شما چنین پیشنهادی را ارائه می دهد؟

مشاور املاک معتبر

استراتژی بازاریابی مشاور املاک شما چیست؟

بازاریابی در املاک و مستغلات بسیار مهم است، اما فروشندگان خانه گاهی اوقات آن را نادیده می گیرند. با این حال، به طور خلاصه، هرچه استراتژی بازاریابی مشاور شما بهتر باشد، احتمال فروش خانه شما با قیمت بالا و در یک بازه زمانی کارآمد، بیشتر است. به عنوان مثال، در گروه سرزمین ملکی راشا، مشاورانی هستند که روزانه با فایل یابی های جدید، سعی در داشتن فایلهای به روز، برای ارائه به مشتریان دارند. علاوه بر این، ما یک بخش تولید محتوا و بهینه سازی سایت داریم که به سختی کار می کنند تا فایل های ما حداکثر در میان تعداد زیادی از رسانه های مختلف قرار گیرد. شناخت بیشتر از توانایی های بازاریابی مشاور بالقوه شما، به شما می گوید که آیا آنها مناسب شما هستند یا خیر.

مشاور املاک معتبر

آیا شما ارجاع یا گواهی مشتری تا به حال دارید؟

مانند اکثر صنایع، نظرات مشتری ها ابزاری بسیار مفید در املاک و مستغلات هستند. از مشاور خود سوال کنید که آیا آنها مرجعی دارند که بتوانید با آنها تماس بگیرید یا گواهی نامه های مشتری که بتوانید بخوانید. این به شما چیزهای زیادی در مورد مهارت فروش خانه، در مشاور املاکی که انتخاب کرده اید می دهد. هیچ تبلیغی بهتر از مشتری قبلی نمیتواند باشد.

ما در املاک چیتگر تهران مفتخریم با سالها تجربه و با جلب رضایت و اعتماد مشتریان، در امور ملکی در خدمت شما باشیم. همچنین، مشتریان ما میتوانند هرزمان که مایل باشند از فایلهای نظرسنجی مشتریان قبلی ما بازدید کنند و با اطمینان خاطر اقدام به خرید و فروش خانه در چیتگر کنند.

در حال حاضر نمایندگی چند مشتری را دارید؟

این واقعاً روشی است برای فهمیدن اینکه مشاور شما چقدر به ملک شما و نیازهای شما زمان اختصاص میدهد. اگر سر آنها بیش از حد شلوغ باشند، ممکن است سطح بالایی از خدمات یا توجه به جزئیات را نتوانند ارائه دهند. اگر آنها به اندازه کافی مشغول نباشند هم، ممکن است نشان دهنده یک مشکل عمیق تر باشد. توجه داشته باشید که در نهایت، شما می خواهید با کسی کار کنید که بتواند به شما و خانه شما توجه لازم را بدهد.

اگر در مورد بازار محلی املاک و مستغلات منطقه 22 و یا انتخاب یک مشاور مسکن در منطقه چیتگر سوال دیگری دارید، لطفا در صورت تمایل مستقیماً با ما تماس بگیرید. سوالات بالا فقط نمونه ای از برخی نکات کلیدی است، اما سوالات مهم دیگری نیز وجود دارد که می توانید بپرسید و به نظر من برای انتخاب هرچه درست تر، باید هم بپرسید.

 

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر در این زمینه لطفاً با ما همراه باشید.enlightened