Loading...

 

پروژه چیتگر شهرک امام رضا (ع)

پروژه چیتگر شهرک امام رضا (ع)

 

 

پروژه چیتگر شهرک امام رضا (ع)

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه چیتگر شهرک امام رضا (ع) واقع در منطقه 22 تهران، ضلع غربی بزرگترین مرکز تجاری و تفریحی خاورمیانه ایرانمال است.

 

جزئیات مطلب

 

جزئیات پروژه چیتگر شهرک امام رضا (ع) :

پروژه چیتگر یا شهرک مسکونی امام رضا (ع) واقع در منطقه 22 تهران، ضلع غربی بزرگترین مرکز تجاری و تفریحی خاورمیانه ایران مال است.

پروژه چیتگر از سال 1389 در 3 پهنه (C،B،A) آغاز به پذیره نویسی در کل ارگانهای ارتش جمهوری اسلامی ایران نمود که پس از آن در سال 1390 شروع به فعالیت های عمرانی و ساخت و ساز کردند که خرید و فروش و سرمایه گذاری در این پروژه برای عموم مردم آزاد است.

پروژه چیتگر شهرک امام رضا در منطقه 22 دارای مزیت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری بالایی می باشد که از جمله این مزیت ها نظارت مستقیم شرکت بنیان توسعه و عمران هادی زیر مجموعه بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مجموعه می باشد.

 از دیگر مزیت های این پروژه، سازه فلزی و فولادی با پیچ و مهره است که در کل منطقه چیتگر تهران بی نظیر و بلند متربه ترین به حساب می آید.

موقعیت این پروژه از نظر دسترسی، بسیار قابل توجه است زیرا که از جنوب به اتوبان شهید همدانی (حکیم) و از شمال به اتوبان شهید خرازی (همت) دسترسی دارد.

پروژه چیتگر شهرک امام رضا پهنه برج های ارکیده و پامچال در سال 1396 تکمیل و تحویل سرمایه گذاران پروژه گردیده است.

پروژه چیتگر شهرک امام رضا پهنه B به صورت سهامی 33 و 63 متری و مشارکتی در حال ساخت می باشد که از سال 1398 به صورت بلوک در حال تحویل به سرمایه گذاران است.

پروژه چیتگر شهرک امام رضا پهنه ارتش در غالب بلوک هایی جداگانه در حال ساخت به شرح زیر می باشد.

 

تعاونی مسکن فنی و مهندسی نیرو زمینی ارتش (برج های پروژه چیتگر شهرک امام رضا):

4 برج نیرو زمینی در متراژ های 93، 110، 121 و 135 در حال احداث می باشند که به صورت 4 برج مجزا با ارتفاع 40 طبقه و سازه فلزی و پیچ و مهره در حال ساخت است، این 4 برج در مراحل ساخت متفاوت از هم هستند که به نسبت رتبه بندی اعضا در برج های مختلف قرار میگیرند.

برج اول در مرحله پایان سفت کاری

برج دوم در مرحله شروع سفت کاری

برج سوم در مرحله اجراء اسکلت منفی ها

برج چهارم به صورت مشارکتی با شرکت سازنده خارج از مجموعه در حال ساخت می باشد.

تمامی متراژ ها در 4 بلوک به صورت تیپ می باشد، نقشه ها به نحوی طراحی شده اند که تمامی واحد ها دارای تراس بزرگ و نورگیر عالی هستند. این 4 برج از سمت جنوب ویو ابدی به اتوبان شهید همدانی (حکیم) و باغ گیاه شناسی و پارک جنگلی چیتگر و از سمت شمال به بزرگترین مرکز تجاری و تفریحی ایران مال، کوه و اتوبان شهید خرازی (همت) دارند.

 

 تعاونی مسکن پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) ارتش:

برج های دوقلوی پدافند برجC  و H که 42 و 30 طبقه می باشند، در ضلع غربی بلوار پژوهش قرارگرفته و دسترسی به این برج دوقلو را آسان ترکرده که برج C در جهت جنوبی و برج H در جهت شمالی قراردارد و با سازه فلزی و پیچ و مهره در حال ساخت است.

 

تعاونی مسکن نیرو دریایی ارتش برج مرجان:

برج مرجان ملقب به ستاره درخشان شهرک چیتگر و لوکس ترین برج منطقه یاد میشود که دو بلوک به هم چسبیده دارای عظیم ترین سازه فلزی منطقه از نیروگاه انرژی در داخل برج برای تامین برق برخوردار است.

 

برج 2 قلوی H2 تعاونی مسکن نیروهوایی ارتش:

برج دوقلوی نیروهوایی 27 طبقه با سازه فلزی و پیچ و مهره که از نظر ویو به جنگل های پارک چیتگر و باغ گیاه شناسی مشرفیت دارد باعت تمایز نسبت به تعاونی های دیگر در پروژه چیتگر شهرک امام رضا (ع) می باشد.   

 

نتیجه از معارفه پروژه عظیم چیتگر شهرک امام رضا (ع)

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 در سال 2021 که بدون ریسک و با تامین امنیت سرمایه گذاران باشد، سرمایه گذاری در یکی از پروژه های در حال اجرای شهرک گلستان که از خوش آب و هوا ترین مناطق تهران هست، میباشد.

ساخت برج هایی با ارتفاع های 30 و 40 طبقه، سازه های به روز با متریال درجه یک، رعایت اصول مهندسی و برج سازی، دسترسی های بسیار آسان به اتوبان ها و مراکز تجاری و تفریحی از جمله تمایزات این مجموعه عظیم می باشد.

 

همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره گروه سرزمین ملکی راشا مطالب زیر را مطالعه کنید: