Loading...

 

چگونه ارزش خانه ای که در آن زندگی میکنید را افزایش دهید

چگونه ارزش خانه ای که در آن زندگی میکنید را افزایش دهید

 

 

چگونه ارزش خانه ای که در آن زندگی میکنید را افزایش دهید

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

آیا میدانستید میتوانید به راحتی ارزش خانه ای که در آن سکونت دارید را افزایش دهید و شانس فروش ملکتان را در هر منطقه ای که هستید، افزایش دهید.

 

جزئیات مطلب

 

در طول سالهای اخیر، سال 2020 و 2021 تنها سالی است که مردم بیشترین وقت را در خانه می گذرانند. تعطیلی رستوران ها و مشاغل دیگر باعث شده اکثر افراد بیشتر از هر زمان دیگری در خانه وقت بگذرانند. درنتیجه، هدف شما در این مدت باید تبدیل خانه به فضای بهتری برای سکونت باشد. پیشنهاد ما برای کسانی که آنقدر خوش شانس هستند که شغل خود را حفظ کرده باشند، این است که پولی که با ماندن در خانه پس انداز می کنند را می توانند برای بهسازی و نوسازی خانه استفاده شود. خانه را باید به عنوان یک سرمایه گذاری عظیم در نظر گرفت زیرا به احتمال زیاد عمده دارایی خالص یک شخص چه صاحب خانه و چه از طریق سهام، مسکن می باشد. بهبود خانه و ارزش فروش مجدد آن باید هدف هر صاحبخانه ای باشد. موارد زیر بهبودهایی است که شما را در موقعیت بهتری هنگامی که بازار املاک منطقه 22 راکد است، قرار می دهد.

 

تغییر کفپوش

چگونه ارزش خانه ای که در آن زندگی میکنید را افزایش دهید

تمیز نگه داشتن فرش در کل خانه به خودی خود کاری تمام وقت به نظر می رسد. این کار با دویدن بچه ها یا حیوان خانگی بسیار دشوارتر می شود. کفپوش چوبی ممکن است بهترین گزینه برای خانواده های دارای بچه یا حیوانات خانگی نباشد زیرا ممکن است خراشیده شود. آب باقی مانده بدون تمیز شدن می تواند منجر به کمان شدن کف شود و در بعضی از مواقع کفپوش باید تعویض شود. گزینه عالی برای شما میتواند یک کاشی چوبی مصنوعی باشد که به شما جلوه ای از چوب را می دهد بدون آنکه هزینه های اضافه تری را داشته باشید. کاشی علاوه بر ریختن اجسام سنگین در برابر هر چیزی مقاومت می کند اما می توان یک کاشی ترک خورده را با قیمت مناسب تعویض کرد. لیستی از جوانب مثبت و منفی را ایجاد کنید تا ببینید کدام نوع کفپوش با قیمت مناسب مستواند شانس فروش مجدد را به خصوص در منطقه 22 افزایش دهد در حالی که زمان صرف شده برای حفظ و نگهداری کف منزل را هم کاهش دهد.

 

تعویض درب گاراژ

چگونه ارزش خانه ای که در آن زندگی میکنید را افزایش دهید

تعویض درب گاراژ می تواند با افزودن جذابیت به ظاهر خانه هنگام لیست کردن آن در یک مشاور املاک معتبر، آن را نجات دهد. برای دوستداران اتومبیل، درهای گاراژ شیشه ای می توانند به مالک امکان دیدن اتومبیل های باارزش خود را بدهند. رنگ آمیزی درب گاراژ فعلی خود می تواند به کاهش جذابیت آن کمک کند اما ممکن است در صورت لزوم خوب عمل نکند. در بعضی مواقع، بازدید کننده خانه تصمیم میگیرد به علت وجود یک درب گاراژ معیوب و به قصد تعویض آن، میلیون ها تومان از مبلغ قرارداد کم کند. با جایگزینی درب گاراژ فعلی خود با گزینه ای جدیدتر، از این مورد اجتناب کنید.

 

ساخت یک عرشه برای سرگرمی

چگونه ارزش خانه ای که در آن زندگی میکنید را افزایش دهید

عرشه می تواند یک مکان عالی برای سرگرمی باشد صرف نظر از اینکه استخر دارید یا نه. این گزینه می تواند برای کباب زدن یا برای دورهمی های تابستانی و باربیکیو کردن مناسب باشد. یکی از نکته هایی که باید به خاطر بسپارید، کمک گرفتن از پیمانکاران بیمه شده با تجربه ساخت عرشه قبلی است. طبیعتاً آخرین چیزی که هر کسی می خواهد، خراب شدن یک عرشه است وقتی که بازدیدکنندگان بیش از حد در یک قسمت متمرکز شده اند. برای کسانی که استخر دارند، یک آشپزخانه اضافی می تواند به عرشه استخر اضافه شود. امکان داشتن سرگرمی بدون نگرانی در مورد نشت خانه، نهایت راحتی را برای میزبان فراهم می کند. زمانیکه خانه شما برای فروش در بازار محله چیتگر تهران قرار می گیرد، داشتن یک عرشه عالی قطعاً برای کسانی که عاشق تفریح و سرگرمی هستند، گزینه جذابی خواهد بود.

 

باز کردن فضای آشپزخانه و افزودن یک جزیره

چگونه ارزش خانه ای که در آن زندگی میکنید را افزایش دهید

آشپزخانه برای بسیاری از خانواده ها نقطه کانونی خانه است. اینجا جایی است که یک خانواده و در بعضی مواقع مهمانان نیز در هنگام صرف غذا جمع می شوند. امکان باز کردن فضای آشپزخانه می تواند به والدین اجازه دهد تا فرزندان خود را هنگام آماده سازی وعده های غذایی تماشا کنند. جزیره آشپزخانه به پیش آماده سازی غذا کمک خواهد کرد زیرا فضای پیشخوان اضافه شده، تهیه تعدادی از مواد اولیه را کاملاً آسان می کند. کانال HGTV این جزایر را رایج کرده و این کانال می تواند تأثیر بیشتری در لیست انتظارات خریدار داشته باشد نسبت به سلیقه شخصی آنها داشته باشد. جزیره های متحرک همه کاره ترین ها هستند زیرا اگر در مکان مناسبی قرار نگیرند، به راحتی میتوانند جا به جا شوند. بار آشپزخانه برای صبحانه یا میان وعده نیز گزینه ای است که کل خانواده میتواند از آن بهره مند شود. همچنین در املاک چیتگر تهران بیشتر آشپزخانه ها از جزیره های متحرک استفاده شده.

 

زیرزمین خود را تکمیل کنید

تعدادی از خانواده ها از زیرزمین به طور سنتی برای انبار کردن استفاده می کرده اند. واقعیت این است که بیشتر آشغال های زیرزمین قابل فروش یا بیرون ریختن هستند. افزودن مقدار زیادی متر مربع در فضای قابل زندگی در خانه با اتمام زیرزمین عاقلانه است. زیرزمین فضایی است که قابلیت های بسیار بیشتری برای استفاده دارد تا صرفاً برای ذخیره سازی زیرا به راحتی می توان از آن برای سرگرمی استفاده کرد. نوجوانی که آرزوی حفظ حریم شخصی را دارد ممکن است زیرزمین را مانند آپارتمان خود ببیند. قرار دادن حمام در زیرزمین همچنین می تواند راحتی بیشتری را فراهم کند. زمان بازدید منزل شما، خریدار در مقایسه با سایر زیرزمین های ناتمام در خانه هایی که قبلاً بازدید کرده است، این فضا را به عنوان یک امتیاز در نظر خواهد گرفت.

 

سخن آخر

به خصوص در مشاورین املاک دریاچه چیتگر، اختصاص دادن زمان برای ایجاد لیستی از پیشرفت هایی که می خواهید طی چند سال آینده ایجاد کنید مهم است. این لیست می تواند انگیزه ای برای صرفه جویی در هزینه برای پروژه بعدی باشد که انرژی اتاق یا کل خانه را تغییر دهد.

 

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر در این زمینه لطفاً با ما همراه باشید.enlightened