Loading...

 

5 پروژه آسان بازسازی خانه که هرکسی می تواند از عهده آن برآید

5 پروژه آسان بازسازی خانه که هرکسی می تواند از عهده آن برآید

 

 

5 پروژه آسان بازسازی خانه که هرکسی می تواند از عهده آن برآید

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

اگر به فکر بازسازی خانه خود یا انجام اقداماتی برای بالا بردن ارزش آپارتمان خود هستید، در اینجا نکاتی بیان شده که میتوانید در این راستا به کار بگیرید.

 

جزئیات مطلب

 

تابستان فصل مناسبی برای این است که چند تغییر خوب برای بازسازی خانه خود انجام دهید که فضای داخل خانه تان را کاملا دگرگون کند و اگر به فکر فروش خانه در چیتگر تهران هستید، حتی ممکن است ارزش خانه شما را افزایش دهند! حتی اگر صاحب خانه هم نباشید، تغییرات چشمگیر میتواند در روحیه خود و خانوادتان تاثیر چشمگیری بگذارد.

چه باور کنید یا نکنید، برای ایجاد یک تغییر کلی در خانه، نیازی به صرف هزینه یا زمان زیادی نیست. در اینجا برخی از پروژه های برتر خودت انجام بده(DIY) 

ما آورده شده است که شما را مشتاق به انجامش در این تابستان خواهد کرد.

حیاط خود را صنوبر بکارید

بازسازی خانه

این احتمال وجود دارد که شما تابستان امسال زمان بیشتری را بیرون و در حیاط خود بگذرانید. شاید در نظر اول بهترین روش نیاد، زیرا ممکن است نیاز باشد یک آخر هفته را بخاطر انجام دادن آن سپری کنید.

با نگاهی به فضای چمن و محوطه سازی خود شروع کنید. برای یافتن گیاهان جدید هنوز هم میتوانید کوددهی کنید یا به حیاط ساختمانی که میشناسید و پراز گل و گیاه است، برای ایده گرفتن بروید! حتماً روی نواحی بیرونی فضای باز خود، نیز تمرکز کنید. نصب پاسیو یا صرفاً نگهداری عرشه می تواند حیاط خانه شما را به فضایی سرگرم کننده تبدیل کند که می توانید از آن استفاده کنید.

 

یک لایه رنگ تازه اضافه کنید

بازسازی خانه

تغییر طرح رنگ آپارتمان شما یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه ها برای تغییر شکل هر قسمت از خانه شماست. این کار حتی می تواند فضا را بزرگتر کرده و نور طبیعی اتاق را بیشتر کند!

اگر به زودی به فروش خانه در منطقه 22 خود فکر نمی کنید، می توانید آزادانه هر رنگی را که به نظرتان می رسد انتخاب کنید. با این حال، رنگ های خنثی مانند بژ، خاکستری یا سفید همیشه سبک خواهند بود و خریداران را تحت تأثیر قرار می دهند.

 

كاشی كاری یا سنگ كاری دیوار آشپزخانه را عوض کنید.

بازسازی خانه

آیا آشپزخانه شما کمی قدیمی به نظر میرسد؟ آیا سرویس بهداشتی شما به کمی جلوه اضافی نیاز دارد؟ در این صورت، یک عکس پس زمینه جدید ممکن است به شما کمک کند تا فضای خانه را به مدت  یک دهه به روز کنید.

نصب كاشی كاری و تصویر پس زمینه (Backsplash) به مهارتهای DIY زیادی احتیاج ندارد و سبکهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. کاشی مترو، الگوهای هندسی و پرداخت های فلزی همه روندهای محبوب امسال هستند. حتی ممکن است بتوانید کاشی هایی که بدون هیچ گونه ملات یا دوغاب هستند را کنده و دوباره بچسبانید!

 

تجهیزات و سخت افزارها را به روز کنید

بازسازی خانه

سخت افزار فرسوده و وسایل منسوخ شده می توانند خانه شما را بسیار قدیمی تر از آنچه که در حال حاضر است نشان دهند. فقط کافیست به فروشگاه سخت افزار محلی خود بروید تا برخی از موارد جایگزین برای تغییر سریع را انتخاب کنید. مطمئن باشید هزینه آنها زیاد نخواهد بود و نصب آنها نیز ساده است.

مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ تقریباً هرکسی می تواند گلدان یا دسته کابینت را تعویض کند. اگر مهارت های DIY خود را برطرف کرده اید، می توانید یک قدم جلوتر بروید و وسایل روشنایی، شیر آب، سر دوش یا پنکه های سقفی خود را نیز به روز کنید.

 

با استفاده ازبرخی فن آوری های هوشمند، خانه را به روز کنید

فناوری خانه هوشمند  ممکن است فقط یک روند به نظر برسد، اما این نسخه های پیشرفته، ماندگار هستند و جای تعجب نیست که بسیاری از خریداران مسکن حاضرند برای این ویژگی های راحت و مقرون به صرفه در زمان، پول بیشتری پرداخت کنند.

شاید دلیل بازسازی خانه توسط آژانس های املاک و مستغلات قبل از فروش ملک، این موضوع باشد.

حتی اگر نمی خواهید به زودی نقل مکان کنید، فناوری خانه هوشمند می تواند به شما در سهولت زندگی کمک کند. اگر از صفر شروع می کنید، با خرید یک هاب مانند Amazon Alexa یا Google Home برای اتصال همه دستگاههای خود شروع کنید. از آنجا می توانید یک ترموستات هوشمند، آیفون تصویری، سیستم امنیتی خانه، قفل هوشمند و حتی لامپ های کنترل صدا را نصب کنید.

 

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر درباره املاک منطقه 22 لطفاً با ما همراه باشید.enlightened