Loading...

 

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

 

 

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

اگر به دنبال سرمایه گذاری در جایی به غیر از ایران هستید، پیشنهاد میکنم 10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021 را بخوانید.

 

جزئیات مطلب

 

اگر در جستجوی افزایش سرمایه، درآمد اجاره، متنوع سازی ارز، اقامت پشتیبان و یا به دنبال گزینه ای جایگزین برای خرید خانه در منطقه 22 باشید، در این مقاله 10 بازار برتر املاک و مستغلات خارج از کشور برای سرمایه گذاری در سال 2021 آورده شده است.

اگر امسال نتوانستید از فرصت های جدی دارندگان دلار آمریکا استفاده کنید، نگران نباشید. شما با دستی باز در بسیاری از بازارهای خارج از کشور، وارد سال 2021 شدید. با نگاهی به جنوب آمریکای لاتین متوجه خواهید شد که قدرت خرید بالایی دارید، به ویژه در برزیل، کلمبیا و مکزیک.

اگرچه پیش بینی تأثیر Brexit (برونرفت بریتانیا از اتحادیه اروپا) بر یورو و بازارهای املاک اروپا غیرممکن است، دلار آمریکا همچنان در جهان قدیم نسبت به پنج سال پیش پیشروی دارد و یک مزیت بیشتر برای سرمایه گذاری در بیشتر مناطق اروپا سفر نامحدود در منطقه شینگن است.

در اینجا 10 گزینه برتر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در سال 2021 آورده شده است:

 

1. برزیل

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

هر آنچه برزیل ارائه می دهد هم اکنون با تخفیف در دسترس است. مسکن برزیل به پایین ترین سطح تاریخی خود در برابر دلار آمریکا ادامه می دهد (در زمان نوشتن این مقاله، 1 دلار آمریکا برابر با 4.22 ریال برزیل است) و این به این معناست که شما این فرصت را دارید که با استفاده از دلار آمریکا کیفیت زندگی خود را در این کشور به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

منطقه ای که می بینیم بیشترین پتانسیل را برای ما ایجاد می کند، ایالت Ceará، در سواحل شمال شرقی این کشور قرار دارد، پس از دنباله ای از Fortaleza که از کنار تفرجگاه ساحلی محبوب Canoa Quebrada عبور می کند. اینجا جاییست که مسیر پیشرفت و سرمایه گذاری در حال حاضر وجود دارد. Fortaleza بهترین مقصد اجاره تعطیلات Airbnb، برای خانواده های ملی و بین المللی است که محبوبیت بیشتری نسبت به مقاصد تفریحی میامی و هونولولو دارد (در واقع، این تنها لیست آمریکای جنوبی در 15 مقصد برتر جهان است). Airbnb میزان اشغال جمعیت را بیش از 80٪ تخمین زده و میانگین نرخ اجاره در حال حاضر 117 دلار آمریکا در شب است. در پایین تر از ساحل، نزدیک Canoa Quebrada، می توانید یک ویلا دو تخته کنار ساحل با قیمت 97,000 دلار داشته باشید.

در تلاش برای افزایش گردشگری، دولت برزیل تصمیم گرفت از ژوئن 2019 ازگرفتن ویزا برای آمریکایی ها، کانادایی ها، استرالیایی ها و ژاپنی ها چشم پوشی کند. در نتیجه، تعداد بیشتری از هواپیماهای ارزان قیمت خارجی در حال باز کردن پروازها به سمت برزیل هستند. به دلیل پروازهای مستقیم شرکت های هواپیمایی GOL به فورتالزا و پایتخت  این کشور، برازیلیا، آمریکایی ها اکنون می توانند طی 8 ساعت یا کمتر از ایالت های مختلف به برزیل پرواز کنند. در سال 2021، ویرجین آتلانتیک لندن و سائوپائولو را بهم پیوند خواهد داد، اولین مسیرش به آمریکای جنوبی. تمام این میزان ترافیک بازدیدکنندگان به معنای افزایش تقاضا برای اقامت کوتاه مدت است.

 

2. پاناما

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

پاناما یکی از آسانترین مکانهای روی زمین برای زندگی، کار، بازنشستگی و درنهایت سرمایه گذاری درآمریکای شمالی است.

در حالی که بازارهای دیگر در این منطقه دست و پنجه نرم می کنند و حتی سقوط می کنند، پاناما سیتی طی 12 سال اخیر از رشد اقتصادی پایدار برخوردار بوده است. این رشد بیشتر به خریداران آرژانتینی، کلمبیایی و ونزوئلایی بستگی دارد که عمدتا مستقل از سرمایه گذاری آمریکای شمالی هستند.

دو فرصت اصلی سرمایه گذاری برای متمرکز شدن، زمین های کشاورزی و همچنین آپارتمان ها برای اجاره بلند مدت و کوتاه مدت است. فضای داخلی پاناما یک سبد نان حاصلخیز است. سرمایه گذاران فردی می توانند در مزرعه های ارگانیک با سود کلیدی 15٪ و بالاتر خرید کنند.

سومین منطقه برای تماشا در سال 2021، فرصت تأمین تقاضای روزافزون پاناما برای مسکن با کیفیت و مقرون به صرفه برای طبقه کارگر در حال گسترش است. با این برنامه های تحت حمایت دولت، شما می توانید در مدت 24 ماه به اندازه 23٪ بازده ثابت کسب کنید.

 

3. بلیز

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

بلیز با برنامه خود برای افراد بازنشسته واجد شرایط، سبک زندگی کارائیب و سهولت انجام کار تجاری (انگلیسی زبان رسمی است)، آن را به عنوان پناهگاه اصلی بازنشستگی تبدیل میکند. همچنین در حالی که ماجراجویان برای کشف جنگل های بارانی، رودخانه ها و ویرانه های آن به داخل کشور می روند، گردشگران عاشق آفتاب را نیز به جزایر خود می کشاند.

آمریکای شمالی قسمت عمده ای از این بازدیدکنندگان را تشکیل می دهد. در سال 2018، بیش از 67 درصد از ورود گردشگران از ایالات متحده استقبال کردند. Ambergris Caye همچنان مهمترین انتخاب بازدیدکنندگان آمریکایی است، هیئت گردشگری بلیز گزارش داده است که 42٪ از بازدید کنندگان ایالات متحده تصمیم به اقامت در اینجا می گیرند و پس از آن Caye Caulker با 20٪ جایگاه دوم را دارا میباشد.

گزارش ها از هیئت گردشگری بلیز نشان می دهد که 66٪ از بازدید کنندگان آمریکایی از Ambergris برای اقامت در استراحتگاه مراجعه می کنند (فقط 12٪ پیشنهادات Airbnb VRBO را انتخاب می کنند). برای بازدهی اجاره ای قوی در Ambergris Caye، به دنبال فروش واحدهایی به عنوان بخشی از هتل بروید. به محض اینکه همه امکانات رفاهی به بهره برداری رسید، بازده اجاره می تواند دو رقمی شود.

منطقه دیگر در بین این 10 بازار املاک بین المللی برای سرمایه گذاری در سال 2021، در حوالی سن ایگناسیو، در منطقه کایو است، جایی که جامعه مهاجران همچنان در حال رشد است. اگر به این قسمت از بلیز علاقه دارید و قصد دارید مدتی را در اینجا سپری کنید، یکی از ساده ترین سرمایه گذاری هایی که در حال حاضر می توانید انجام دهید، یک خانه کوچک و آماده است. دیزاین ها و طرحهای یک خانه ییلاقی که یکی از پیشرفت های این منطقه است از 76,250 دلار آمریکا شروع می شود و هزینه های ساخت آن فقط 35,000 دلار آمریکا است. اجاره های ارزان، چه کوتاه مدت و چه بلند مدت، به راحتی در کایو یافت نمی شوند، بنابراین شما می توانید برای درآمد منفعلانه، خانه خود را نیز در اینجا اجاره کنید.

 

4. پرتقال

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

تابش آفتاب در طول سال، سواحل طلایی با صخره های چشمگیر، رژیم غذایی سالم با الهام از مدیترانه، تاریخ غنی، پایتخت پیچیده ای که با فرهنگ همراه است و سهولت سفر به دیگر گوشه های اروپا با قطار یا هواپیما و موارد زیبای دیگر این سوال را ایجاد میکند: مگر چیزی هم درباره پرتقال وجود دارد که دوستش نداشت؟

پرتغال که از قدیم مورد علاقه دیرینه مسافران اروپایی و به ویژه بریتانیایی ها بوده است، در چند سال گذشته شاهد افزایش گردشگری بین المللی بوده است. در سال 2017، این کشور با 20 میلیون بازدیدکننده رکورد زد، که با 685,000 بازدید کننده فقط از ایالات متحده همچنین یک رکورد جدید زد.

بازارهای املاک در پرتغال از سال 2015 در حال تغییر است. قیمت ها در برخی از محله های لیسبون به سطح گزافی رسیده است (بیش از 10 هزار یورو برای هر متر مربع). با این حال، مناطق دیگر این شهر همچنان ارزش و فرصت خوبی را برای سرمایه گذاری در سال جدید ارائه می دهند، به خصوص اگر شما به فکر یک پروژه نوسازی باشید. به عنوان مثال، در مارتین مونیز که در حال پیشرفت است، قیمت هر متر مربع، اغلب کمی کمتر از متوسط ​​شهر برای هر متر مربع 2,581 یورو (2,867 دلار آمریکا) است.

در سرتاسر آلگاروه، پروژه های نوسازی بهترین کیس ها برای خرید هستند. املاک آماده برای اجاره، امروز احتمالاً دارای برچسب قیمتی است که به معنای بازده خالص اجاره ای شاید 5٪ باشد. در حالی که قیمت ها افزایش یافته است و نرخ اجاره ها همگام نشده است، به این معنی که بازده از 8٪ به 10٪ خالص کاهش یافته است که اگر خرید درست می کردید دو یا سه سال پیش میتوانستید انتظار آن را داشته باشید. جذابیت، جدا از تنوع ارزی، داشتن مکانی است که بتوانید حداقل چند هفته از سال را در آن سپری کنید. و اگر ریسک سیاسی در برخی از کشورهای آمریکای لاتین شما را نگران می کند، آن زمان احتمالآ قصد خرید درکشوری با ثبات و با اقتصاد قوی را خواهید داشت.

 

5. کلمبیا

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

قدرت دلار آمریکا (و همچنین دلار کانادا، به میزان کمتری) بازارهای املاک کلمبیا را که قبلاً با قیمت تخفیف خورده، معامله شده اند را مقاومت ناپذیرتر می کند. سرمایه گذاران مشهور آمریکایی مانند جیم راجرز، دونالد ترامپ و سام زل هزینه های زیادی را در اینجا خرج کرده اند، که سام زل با 75 میلیون دلار سرمایه در حال حاضر در آنجا حضور دارد. و هنوز زمان برای ورود شما نیز هست.

از ریسک کردن در کلمبیا خیلی می ترسید؟ بانک جهانی این کشور را به عنوان کشور شماره یک در آمریکای لاتین و ششمین کشور برتر در کل جهان برای حمایت از سرمایه گذاران رتبه بندی کرده است.

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

توافقنامه صلح FARCدر سال 2016 به تصویر مثبت این کشور در صحنه جهانی کمک کرد. آمار گردشگری نیز در حال افزایش است. این کشور برای اولین بار در سال 2017 بیش از 3 میلیون گردشگر را به خود دیده است. این سرعت ثبت رکورد در سال 2018 نیز ادامه داشت، که با رشد تخمینی تا 40٪ نسبت به سال 2017 همراه بوده است، و انتظار می رود این تعداد در سال 2021 بیشتر شود. که برای صاحبان املاک، تقاضای زیاد برای اجاره کوتاه مدت را بیان می کند.

همانند برزیل، املاک و مستغلات کلمبیا امروز با تخفیف قابل توجهی، حتی هنگام خرید در بازار کساد، به شما مراجعه می کنند. در اواخر سال 2013، 1 دلار آمریکا شما را به حدود 1920 پزوی کلمبیا رساند. امروز مبلغ 3476 پزو به شما تعلق می گیرد. به عبارت دیگر، ملکی با قیمت 800 میلیون پزو در سال 2013، 416,000 دلار برای شما هزینه در بر داشت. امروز، نرخ 800 میلیون پزو فقط 230,000 دلار آمریکا هزینه دارد.

Medellín، Bogotá و Cartagena همه بازارهایی هستند که در حال حاضر باید به آنها نگاهی بیندازید زیرا همه سبک زندگی عالی را ارائه می دهند و بازارهای گردشگری پر رونقی دارند. فارغ از تخفیفات ارزی که در حال حاضر ارائه می شود، کلمبیا، مانند همسایه خود پاناما، فرصت هایی را برای کسب بازدهی دو رقمی در فرصت های کشاورزی آماده بهره برداری، فراهم می کند.

 

6. مالزی

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

با برنامه محبوب MM2H (اقامت از طریق سرمایه گذاری) که در اواخر سال 2018 به حالت تعلیق درآمد، ما سرمایه گذاری در حاشیه مالزی را از سال 2019 آغاز کردیم. اما خبر خوب این است که این کشور بازگشت قدرتمندی را برای سال 2021 دارد.

در ماه آوریل، دولت مالزی با مجموعه دستورالعمل های جدید بازگشت که روند بررسی MM2H را تقویت می کند و مردم را در برابر تروریسم، سندیکاهای جنایی و سایر تهدیدات امنیتی محافظت می کند. در حال حاضر، بیش از 40,000 مهاجران از وضعیت MM2H و مالیات صفر آن بر درآمد خارجی برخوردار هستند.

مهاجران از سراسر آسیا، اروپا، استرالیا و به طور فزاینده ای، آمریکای شمالی به این کشور مهمان دوست که چهره های زیادی دارد، کشیده می شوند. از معماری مدرن و زیرساخت های کوالالامپور، تا پنانگ که در آن می توانید تمام شرایط یک زندگی راحت را در کنار ساحل داشته باشید و همچنین تا شهر استعماری کمتر شناخته شده کوتا کینابالو در بورنئو مالزی، پول شما می تواند تا اینجاها شما را بکشاند. بودجه ماهانه یک زوج، برای اجاره در KL از 1510 دلار در ماه شروع می شود، در حالی که در George Town، پنانگ، 1070 دلار بالاتر است.

به عنوان مستعمره سابق انگلیس، انگلیسی زبان رسمی تجارت در مالزی است و به طور گسترده ای در شهرهای بزرگتر صحبت می شود. یک امتیاز مهم دیگر، استاندارد عالی مراقبت های بهداشتی است.گردشگری پزشکی یک تجارت در حال رشد برای این کشور است و مالزی در سال 2018 از بیش از 1.2 میلیون گردشگر پزشکی استقبال کرد.

خارجیانی که در مالزی ملک می خرند به حداقل هایی محدود می شود که با توجه به موقعیت مکانی متفاوت است. در برخی از ایالت ها، این ارقام برای دارندگان ویزای MM2H کاهش می یابد. به عنوان مثال، برای خارجی هایی که در جزیره پنانگ خرید می کنند، حداقل قیمت خرید 2 میلیون رینگیت (478,980 دلار آمریکا در صرافی امروز) است. اما با MM2H حداقل به فقط 350,000 رینگیت (83,820 دلار آمریکا) کاهش می یابد. در همین حال، در کوالالامپور، حداقل برای خارجی ها، صرف نظر از وضعیت MM2H، 1 میلیون رینگیت (239,540 دلار آمریکا) است.

شما توسعه دهندگانی را پیدا خواهید کرد که برای دستیابی به این محدوده حداقل قیمت، آپارتمان های خود را قیمت گذاری می کنند. از منظر سرمایه گذاری، به دنبال پیشنهادات پیش از ساخت در تحولات مرتبط با مجموعه MM2H باشید.

 

7. یونان

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

سرانجام، پس از بیش از یک دهه رکود، خدایان باستان بار دیگر به یونان لبخند می زنند. بحران سال 2008 اقتصاد این کشور را 25٪ کاهش داد، اما در طول 18 ماه گذشته، بازار به آرامی برگشته است. در هشت ماه اول سال 2018، تعداد معاملات املاک ثبت شده توسط اداره ثبت اسناد و املاک آتن 59.6 درصد نسبت به سال 2017 افزایش داشت. قیمت ها در آتن نسبت به سال 2018، 3.7 درصد افزایش یافت، اما در کل کشور، املاک هنوز هم کمتر از ارزش واقعی خود ارزیابی میشوند.

کمک به بهبودی، طرح ویزای طلایی دولت است، در ازای خرید ملک به شهروندان غیر اتحادیه اروپا و اعضای خانواده آنها ارائه می شود. سرمایه گذاران واجد شرایط اجازه اقامت و دسترسی کامل به منطقه شینگن را دریافت می کنند. برای واجد شرایط بودن ویزای طلایی، ارزش کل سرمایه گذاری در ملک باید برابر یا بیش از 250,000 یورو (277,400 دلار آمریکا) باشد. برای ملک کم ارزش در سطح کشور، این 250,000 یورو می تواند بسیار بیشتر شود. در مرکز شهر آتن، که متوسط ​​قیمت آن در حال حاضر 1810 یورو برای هر متر مربع است، برای حداقل ورودی باید حدود 140 متر مربع خرید کنید.

بااینکه تحولات عمده در آتن، به ویژه در کنار آب، اتفاق می افتد، اما این شهر که قطعه ای از یکی از شهرهای بزرگ باستانی جهان است، تنها گزینه نیست.

کرت که به عنوان زادگاه زئوس شناخته می شود، بزرگترین جزیره در 227 جزیره مسکونی یونان است و به ویژه مورد توجه گردشگران اروپایی است. این شهر یکی از پنج مقصد برتر کشور است که در سال 2018، 33 میلیون گردشگر را در خود جای داده است. ( با درآمد 16 میلیارد یورویی)

اگرچه ویلا هایی برای فروش در محدوده هفت و هشت رقمی مشاهده خواهید کرد، اما همچنین ملک هایی را نیز پیدا خواهید کرد که به ورودی ویزای طلایی حداقل 250,000 یورو  و بالاتر از آن اختصاص دارد. یکی از توسعه ها در نزدیکی Chania، ارائه آپارتمان از مبلغ 285,000 یورو (316,180 دلار آمریکا) به بالا است. با این قیمت، شما یک واحد 60 متری با دو اتاق خواب، حمام، آشپزخانه / اتاق نشیمن و بالکن سرپوشیده دریافت خواهید کرد. تمام واحدها منظره ای از دریای اژه دارند و فقط چند متر با شن و ماسه فاصله دارند.

اگر به عنوان دارنده ویزای طلایی صرفاً برای بازپرداخت اجاره، در سال 2021 سرمایه گذاری کنید، هرگز مجبور نیستید که یک روز را در یونان بگذرانید. اما آزاد هستید که بخواهید در منطقه شینگن پرسه بزنید.

 

8. جمهوری دومینیکن

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

گردشگری در جمهوری دومنیکن در حال رونق است. رشد 6.2 درصدی در سال 2018، آن را بالاتر از متوسط ​​رشد جهانی 6 درصدی قرار داده و DR را به محبوب ترین مقصد کارائیب تبدیل می کند( 20٪ از ترافیک کل منطقه را به خود اختصاص داده است)

Las Terrenas، در شبه جزیره سامانا، مکانی است که سردبیران ما آن را به عنوان مکانی که دارای بهترین سبک زندگی در کشور است، معرفی کرده اند. آنچه Las Terrenas را در DR، و احتمالاً از هر شهر ساحلی در جهان،  متمایز می کند، سبک زندگی پیچیده آن است. درواقع شهری است که نسل ها پیش توسط فرانسوی ها آباد شد. فرزندان آنها اکنون کسانی هستند که به همراه مهاجران بریتانیایی، ایتالیایی و آلمانی که پس از سالها به این کشور پیوسته اند، به مدیریت و اداره شهر کمک می کنند. این موضوع توضیح می دهد که شما میتوانید شیرینی های شکلاتی، شرابهای فرانسوی و ایتالیایی خوب، سوسیس آلمانی (و آبجو)، پنیرهای سوئیسی و چیزبرگر واقعی آمریکایی را در اطراف شهر پیدا کنید.

توضیح قیمت های محلی املاک دشوارتر است، چرا که ارقامی هستند که در بیشتر مناطق دیگر کارائیب شنیده نمی شود. امروز می توانید از حدود 86,100 دلار آمریکا آپارتمانی نزدیک یکی از زیباترین سواحل Las Terrenas را خریداری کنید. ویلاها از زیر 200,000 دلار آمریکا شروع می شود. اگر ترجیح می دهید خانه رویایی خود را بسازید، تعداد زیادی از خانه هایی با ویو اقیانوس از 30 تا 40 دلار در متر مربع شروع می شود، در حالی که ساخت یک ویلای دو خوابه از 160,000 دلار شروع می شود.

نرخ رشد محلی در حال حاضر در حدود 3.5٪ است و بازده اجاره در بهترین واحدهای ساحلی که دیده ایم در بازه 9 تا 12٪ است.

به عنوان یک پاداش، جمهوری دومنیکن در حال حاضر یک برنامه اقامت دائم آسان و مقرون به صرفه را ارائه می دهد، خرید ملکی با ارزش 200,000 دلار آمریکا، شما را سریعاً به صلاحیت می رساند.

 

9. قبرس

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

پس از هشت سال از کاهش قیمت ها، به نظر می رسد بازار املاک و مستغلات قبرس روند صعودی مداومی داشته است، نرخ فروش و ساخت و سازهای جدید طی دو سال گذشته، افزایش یافته است. نیمه اول سال 2019 نشان می دهد که فروش ملک به طور کلی در جزیره 24.4 درصد نسبت به سال 2018 افزایش یافته است و پروانه ساخت 38.4 درصد در سال 2019 نسبت به مدت مشابه در سال 2018 افزایش یافته است.

بخش عمده ای از رشد اخیر توسط منافع خارجی و غیر اتحادیه اروپا تقویت شده است، که بیشتر به تلاش های دولت برای تشویق سرمایه گذاری در کشور از طریق برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری  در سال 2021 مربوط می شود. دارایی های لوکس اکنون بسیار مورد تقاضا است. برای واجد شرایط بودن برای اقامت و تابعیت در قبرس از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، باید حداقل 300,000 یورو در ملک جدید در یک پروژه مورد تأیید دولت هزینه کنید. شرط حضور در کشور حداقل هر دو سال یک بار است.

با متوسط ​​320 روز آسمان صاف در سال، قبرس یکی از معدود نقاطی در دریای مدیترانه است که هنوز می توان از یک سبک زندگی آرام با قیمت مقرون به صرفه لذت برد. دین لوئیس، مهاجم آمریکایی که سال گذشته در قبرس شمالی زندگی می کرد، برای هشدار املاک خارج از کشور نوشت، که او فقط 42,000 پوند (تقریباً 56,322 دلار آمریکا در آن زمان) برای آپارتمان دو خوابه و دو حمام خود واقع در 50 متری دریا پرداخت کرده است.

قیمت کلیه املاک و مستغلات در قبرس شمالی به پوند می باشد. با قدرت گرفتن گرین بک در برابر پوند طی چند سال گذشته، این خبر خوبی برای کسانی است که ارزهای آمریکایی را میخواهند خرج کنند.

 

10. مکزیک

10 بازار برتر بین المللی املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021

اگرچه مکزیک در اوایل سال جاری وارد رکود خفیف شد، اما بازار مسکن آن در حال رشد است. در سه ماهه اول سال جاری، شاخص قیمت خانه در سراسر کشور 4.96٪ افزایش یافته است، که بزرگترین جهش در سه سال گذشته به شمار می رود و دارندگان دلار آمریکا هنوز قدرت خرید بالایی در این کشور دارند.

مناطق جنوب مرز برای زیرنظر گرفتن، شامل: پورتو والارتا و مازاتلان (هر دو در ساحل غربی کشور) و همچنین ریویرا مایا، در شبه جزیره یوکاتان است که خط ساحلی جنوب کانکان را تا Tulum شامل میشود.

خبرنگار ارشد املاک لی هریسون، که هم اکنون مازاتلان را بیشتر سال، خانه خود می خواند، می گوید که شهر زادگاه وی در مکزیک "بهترین سبک زندگی در ساحل را در مکزیک ارائه می دهد. این شهر دارای بیش از 10 مایل سواحل شنی است که شلوغی و انرژی متفاوتی را در نزدیکی شهر دارا میباشد. در ادامه به بخشهایی از خط ساحلی جدا شده، کشیده می شود که می توانید از آن شور و هیجان کاملآ دور شوید.

اما آنچه این شهر را  برای سرمایه گذاری در سال 2021 متمایز می کند، مرکز تاریخی استعمار اسپانیا است. داشتن یک شهر استعماری در ساحل همان چیزی است که مرا به سمت مازاتلان کشاند. ساحل و سبک زندگی استعماری هر دو گزینه های بی شماری را برای ناهار خوری خوب، کافی شاپ های آرام، بارهای پرانرژی و دوستانه و همچنین یک بازار مسکن پویا و فعال ارائه می دهند."

وی ادامه داد: "املاک در مقایسه با تقریباً هر بازار جهانی ساحلی ارزان تر هستند. شما برای خانه ساحلی در مزاتلان هزینه کمتری نسبت به همان هزینه ها در کنکان، پلایا دل کارمن، پورتو والارتا یا حتی تولوم هزینه خواهید کرد."

همچنین افزود:"مالیات ناچیز است. من یک آپارتمان بزرگ به مساحت 228 متر مربع (2,450 فوت مربع) در اسکله در حاشیه مرکز تاریخی دارم. صورتحساب مالیاتی من برای سال 2019 104 دلار آمریکا بود."

در همین حال، سال گذشته بیش از 25 میلیون بازدید کننده از فرودگاه کنکون عبور کرده اند. با ظهور ترمینال جدید، پیش بینی می شود که این تعداد به 40 میلیون گردشگر برسد، که بسیاری از آنها از جنوب به ریویرا مایا سفر می کنند. فروش املاک در ریویرا مایا (کارائیب مکزیک) سالانه 9٪ در حال افزایش است ( 2٪ جلوتر از متوسط ​​کشور)

استودیوهای جذابی که در Tulum پیدا کرده ایم از 83,000 دلار شروع می شوند. آپارتمان های یک تخته از 120,000 دلار آمریکا و دو تخته از 183,000 دلار آمریکا شروع میشوند. با نرخ متوسط ​​اشغال جمعیت 80٪ در منطقه، سرمایه گذاران می توانند بازده خالص اجاره تا 14٪، به علاوه، در حال حاضر، 9٪ خالص سالانه را ببینند.

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر درباره املاک منطقه 22 لطفاً با ما همراه باشید.enlightened