Loading...

 

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در سال 2021

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در سال 2021

 

 

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در سال 2021

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

در اینجا با 5 کشور دارای تخفیف برای خرید خانه در سال 2021 آشنا میشوید. این مقاله از زبان یکی از سرمایه گذارهای به نام آمریکا نوشته شده و به شما در انتخاب بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021 کمک می کند.

 

جزئیات مطلب

 

ارزش دلار در حال حاضر بسیار بالا است و این یک مزیت بزرگ برای خریدارانی است که به دنبال 10 بازار برتر املاک برای سرمایه گذاری در سال 2021، هستند تا دلارهای خود را در آنجا خرج کنند. به بیان ساده، قیمت املاک در بسیاری از کشورها به لطف نرخ ارز مطلوب، از نظر دلاری بسیار پایین تر آمده است و به همین علت می تواند بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021 باشد.

همه می دانند که در چرخه امروزی دلار کار می کند و بسیاری از کارشناسان، از جمله اقتصاددان ها، اتفاق نظر دارند که دلار در حال حاضر در برابر بیشتر ارزهای مهم جهان، بیش از حد ارزش گذاری شده است. بنابراین فرصت برای دریافت "تخفیف ارزی" برای خانه رویایی خود در خارج از کشور، تا زمانی که دلار روند نزولی بعدی خود را شروع کند، محدود خواهد شد.

سرمایه گذاری در منطقه 22 تنها روش سرمایه گذاری نیست. بیایید 5 بازار املاک با تخفیف بیشتر را در اواسط سال 2020 مقایسه کنیم و به مزایا و معایب هر یک اشاره کنیم.

نرخ مبادله مرجع پایه من 1 ژانویه 2013 است، در مقایسه با 9 ژوئیه 2020.

 

شماره 1 برزیل: یک قدم فراتر از آمریکای لاتین

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021

واحد پول: رئال برزیل (BRL)

نرخ ارز: 3.80 دلار R $ برای هر دلار

کنترل های مبادله ارز: بله

افزایش قدرت خرید: 85٪

برزیل هیجان انگیز، عاشقانه و متنوع است. من دوست دارم که آن را "یک گام فراتر از آمریکای لاتین" تصور کنم، زیرا فرهنگ و زبان آن برای آمریکای شمالی کمی ناشناخته تر و عجیب تر است.

هزاران مایل سواحل زیبای برزیل، از طیف گسترده ای از مناطق آب و هوایی تا مناطق گرمسیری و معتدل و فصلی گسترش می یابد. برزیل همچنین از نظر فرهنگی متنوع است، از مناطق آلمان نشین و کشور شراب در جنوب، تا تأثیرات فرانسه، آفریقایی و هلندی ها در شمال، می توانید فرهنگ های مختلف با هر کشور را شاهد باشید.

و طبق تحقیق من از یک صاحب خانه برزیلی، مردم برزیل به همان اندازه گرم، صمیمی و سرگرم کننده هستند که در تصورات کلیشه ای خود میتوانید تصورکنید.

برزیل هزاران مایل خط ساحلی زیبا را به ساکنینش ارائه می دهد.

نکات منفی برزیل: قابل توجه ترین این موارد، کنترل ارزی آن است که به معنای اظهارات دولت هنگام انتقال پول از مرزها و عدم توانایی استفاده از دلار یا نگه داشتن حساب های دلاری در برزیل است. این روند دشواری نیست، اما روشی است که نمی توانید میانبری داشته باشید.

اکنون زمان هیجان انگیزی برای سرمایه گذاری در برزیل است. اقتصاد آنها در سالهای اخیر دچار تغییر و تحول شده است، بنابراین شما هم از لحاظ بهبود اقتصاد و هم بازگشت نهایی ارز، دو برابر سود خواهید برد. وقتی بهبود به وجود آمد، اقتصاد باید به افزایش واقعی قیمت ها کمک کند. در حالی که ارزش واقعی بهبودی، باید ارزش سرمایه گذاری شما را به دلار افزایش دهد.

 

شماره 2 کلمبیا: تخفیف ارزی بزرگ با پتانسیل صعودی خوب

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021

واحد پول: پزوی کلمبیا (COP)

نرخ ارز: COP 3217 دلار برای هر دلار

کنترل های مبادله ارز: بله

افزایش قدرت خرید: 83٪

شهر مدلین در کلمبیا، بهترین زندگی شهری را که در قاره آمریکا میشود دید، با آب و هوایی که در تمام طول سال به 78 درجه می رسد، ارائه می دهد. محله El Poblado آن، امن، تمیز و جذاب است، دارای خیابان های سایه دار، مراکز خرید عالی و رستوران ها و کافه هایی که بیشتر از آنچه در طول زندگی می توانید تجربه کنید، میباشد. این شهر همچنین دارای یک صحنه فرهنگی غنی است، از جشنواره های بی شماری که در فضای باز گرفته میشود تا ارکستر و تئاتر،  جزو این صفحه فرهنگی میباشند و همه اینها فقط سه ساعت با میامی فاصله دارند. این شهر برای دوس داران فرهنگ غنی و کسانیکه به دنبال تفریحات متنوع میگردند می تواند بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021 باشد.

Medellín، شیوه زندگی مدرن و پیچیده ای را با هزینه کم، با نرخ ارز امروز ارائه می دهد.

کلمبیا هنوز از کلیشه های منفی باقیمانده از روزهای پابلو اسکوبار و کارتل مدلین که 25 سال پیش به پایان رسید، رنج می برد. این ناآگاهی، به کمک مجموعه Narcos در Netflix، منجر به کم ارزش ترین بازارهایی شده است که در هر مکان پیدا خواهید کرد.

شما می توانید از دو طریق در کلمبیا سود کسب کنید: اول اینکه شما می توانید از این یکنواختی و کلیشه ای که در حال ناپدید شدن است، بهره مند شوید، زیرا کلمبیا به طور فزاینده ای درحال ورود به جریان اصلی می شود. با فراموش کردن داستان های قدیمی، قیمت ها به سرعت در حال افزایش است. به علاوه، می توانید از بازگشت ارز نیز سود ببرید.

نکات منفی کلمبیا: مانند برزیل، آنها کنترل ارزی دارند. بنابراین شما یک حساب بانکی دلاری نخواهید داشت یا قادر به صرف دلار در کلمبیا نخواهید بود. اظهارنامه های مورد نیازی که ازتان میخواهند اما آسان هستند. هنگام انتقال بین المللی، خودتان آنها را در چند دقیقه میتوانید انجام دهید.

با کنار گذاشتن این اشکالات جزئی، من معتقدم که Medellín کلمبیا، به ویژه با نرخ ارز امروز، بهترین ارزش در آمریکای لاتین برای یک سبک زندگی پیچیده و ظریف است.

 

شماره 3 مکزیک: هنوز هم اولین انتخاب برای آمریکایی ها و کانادایی ها است

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021

واحد پول: پزوی مکزیک (MXN)

نرخ ارز: هر دلار آمریکا 19.15 دلار MXN

کنترل های صرافی: خیر

افزایش قدرت خرید: 51٪

مکزیک با بیش از یک میلیون مهاجر آمریکایی که آن را خانه خود مینامند، هنوز هم شماره 1 مقصد خارج از کشور برای آمریکایی ها است. تجارت املاک به دلار آمریکا یا پزوی مکزیک انجام می شود و این مورد دوم جایی است که قدرت خرید شما در آن افزایش می یابد.

مکزیک خطوط ساحلی توسعه یافته ای را ارائه می دهد که شامل اقیانوس آرام، ساحل خلیج و دریای کارائیب است. با وجود این تصور غلط که خارجی ها نمی توانند املاک ساحلی را در این کشور بخرند، گزینه های زندگی در ساحل بی حد و حصر است.

مکزیک همچنین شهرهای استعماری اسپانیا را که به خوبی حفظ شده اند، به عنوان پیشنهاد ارائه می دهد. آب و هوا از محیط کوهستانی و مرتفع و خنک گرفته تا سواحل گرم در دو طرف کشور متفاوت است.

عملأ، افراد بیشتری در مکزیک انگلیسی صحبت می کنند تا هر کشور غیر انگلیسی زبانی که شما تا به حال در آنجا بوده اید.

از همه بهتر، مکزیک به آمریکا نزدیک است. می توانید ارزان تر پرواز کنید، یا حتی آنجا رانندگی کنید.(برای کسانیکه ساکن آمریکا باشند) اگر به مدام به اینور و آنور آمریکا سفر می کنید، مجاورت آن می تواند باعث صرفه جویی در هزینه و کاهش دردسرهای اضافی شود.

نکات منفی مکزیک: در برخی از مناطق، مکزیک می تواند بیش از حد تحت تأثیر آمریکایی ها و کانادایی ها قرار گیرد. حضوری که می تواند فرهنگ غنی مکزیک را پنهان کند. برای دور شدن از ازدحام جمعیت، شهرهای کمتر محبوب داخل کشور را مانند دورانگو امتحان کنید. همچنین املاک در ساحل باید در امانت نگهداری شوند (توسط شما کنترل می شود).

مکزیک گزینه من از لحاظ بی دردسرترین کشوری است که در آن می توانم بازنشسته شوم یا خانه دوم خود را در خارج از کشور داشته باشم.

 

شماره 4 شیلی: گزینه ای در دنیای مدرن که مقرون به صرفه تر است

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021

واحد پول: پزوی شیلی (CLP)

نرخ ارز: CLP 688 در هر دلار

کنترل های صرافی: خیر

افزایش قدرت خرید: 46٪

نکته قابل توجه  این است که، شیلی در مقایسه با برزیل، از لحاظ کیلومترها خط ساحلی زیبا، بسیار برتر میباشد. اما وقتی در آن آبهای یخی و سرد اقیانوس آرام بپرید، خواهید دید که چرا برزیل به شیلی مزیت دارد. شیلی به لطف عرض جغرافیایی طولانی خود، طیف گسترده ای از آب و هوا و محیط های ساحلی را ارائه می دهد.

مزیت دیگر این است که شیلی چهار فصل دارد که بر خلاف کشورهای نیمکره شمالی است، بنابراین با داشتن خانه دوم، می توانید هر سال دو بار از فصل مورد علاقه خود لذت ببرید. شیلی همچنین دارای کوه ها، دریاچه ها، بیابان ها، سواحل، یک منطقه شراب و شهرهای بزرگ میباشد  با انبوهی از مکان هایی برای اسکی، ماهیگیری و حیات وحش فراوان.

شیلی با فرهنگ صادقانه، فساد کم و جرم کم، میتواند بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021 و یک انتخاب جهان اولی باشد. اینجا مکانی است که می توانید از آب آشامیدنی، بزرگراه های عالی و اقتصادی قوی لذت ببرید.

و گرچه در گذشته گران بوده است، اما با نرخ ارز امروز، املاک و هزینه های زندگی را با تخفیف برای سبک زندگی شما ارائه میدهد. (املاک در شیلی با پزو تجارت میشود، واحد پولی به نام UF و بعضی اوقات با دلار آمریکا. "تخفیف ارزی" در شیلی فقط مربوط به دارایی هایی میشود که پزو محور باشند.)

نکات منفی شیلی: نقطه ضعف اصلی شیلی فاصله با ایالات متحده است. پرواز بیش از 9 ساعت طول می کشد، اگرچه خطوط هوایی تعداد زیادی از شهرهای ایالات متحده را از سانتیاگو سرویس می دهند. همچنین، سانتیاگو در زمستان دارای مشکل آلودگی است. شما میتوانید بیشتر در تابستان، خصوصاً ژانویه و فوریه، از آن لذت ببرید.

 

شماره 5 انگلستان: یک کلبه در کوتسولدز اکنون مقرون به صرفه تر است.

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021

واحد پول: پوند استرلینگ (GBP)

نرخ ارز: 0.80 £ به ازای هر دلار

کنترل های صرافی: خیر

افزایش قدرت خرید: 37٪

انگلیس در زمینه کیفیت زندگی، در ردیف اول لیست بهترین گزینه ها برای زندگی و سرمایه گذاری در منطقه 22 و در سال 2021  قرار دارد و شهروندانش تقریباً 82 سال امید به زندگی دارند (در آمریکا 78 سال و رو به کاهش است). زیرساخت ها در این کشور، درجه یک هستند و پروازهای مکرر و رقابتی به آمریکا وجود دارد.

سیستم حقوقی قانون انگلستان برای آمریکایی ها آشنا است، شما نیازی به یادگیری یک زبان خارجی نخواهید داشت و صداقت فرهنگی آنها در مقایسه با بسیاری از کشورهای در حال توسعه طراوت بخش است.

اگر قبلاً خانه ای را در حومه انگلیس غیرقابل پرداخت دانسته اید، اکنون ممکن است وقت یک نگاه دوم به همان خانه باشد.

امروز، دارندگان دلار 37 درصد قدرت خرید بیشتری نسبت به سال 2013 دارند. بسیاری از خریداران بالقوه املاک در حاشیه، منتظر کاهش پوند بعد از یک "Brexit" (بدون توافق) بالقوه هستند. (به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا Brexit میگویند.)

اما اگر شما به دنبال یک ملک در انگلیس هستید، من به سه دلیل حاشیه شهر را توصیه نمی کنم: ممکن است در واقع یک معامله Brexit وجود داشته باشد، Brexit ممکن است به هیچ وجه اتفاق نیفتد، یا پوند ممکن است دارای قیمت Brexit باشد. افراد عادی در نهایت ممکن است خود را با یک پوند گرانتر از قیمت امروز ببینند.

نکات منفی UK: برخلاف برزیل، مکزیک و کلمبیا، مردم برای لذت بردن از هوای گرم و آفتابی به انگلیس نمی روند. این نکته می تواند دلهره آور باشد اما مثبت است. همچنین، انگلستان با داشتن استانداردهای آمریکا، کشور گرانی است و با استانداردهای آمریکای لاتین دور از چشم است. با این اوصاف، مقرون به صرفه تر از چند سال پیش است.

 

کشورهای برنده در نظرسنجی تخفیف ارز

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021

از بازارهایی که من به طور منظم رصد می کنم، چند بازار دیگر وجود دارد که قابل ذکر است. آنها پنج نفر برتر نیستند، اما شما هنوز هم در مقایسه با سال 2013 قدرت خرید بالایی دارید.

  • کانادا با افزایش قدرت خرید 32 درصدی برای دارندگان دلار آمریکا، کمی پشت انگلیس است. با جرم کم، دولت با ثبات و سطح بالای زندگی، برای بسیاری انتخاب خوبی برای سرمایه گذاری در سال جاری است.
  • منطقه تحت پوشش یورو با افزایش 18 درصدی قدرت خرید، از سال 2013 وارد بازار می شود. مهمترین انتخاب شما در اینجا میتواند پرتغال و اسپانیا باشد.
  • نیوزیلند 27٪ افزایش قدرت خرید، همراه با سطح بالای زندگی، حومه زیبا و البته زبان انگلیسی را به ساکنینش ارائه می دهد.

این مناطق از ثروتمندترین فرهنگهای جهان و بالاترین سطح زندگی برخوردارند، بنابراین قطعاً ارزش دیدن دارند.

استرالیا در ابتدا با 52٪ افزایش قدرت خرید، در لیست ارز من قرار گرفت. من آن را به دلیل محدودیت های آنها در مالکیت املاک توسط افراد غیر مقیم کنار گذاشتم.

 

انتخاب از بین بهترین بازارهای دارای تخفیف ارزی

پیش از انتخاب بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه 22 سال 2021 این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ کس در مورد این واقعیت که دلار در حال حاضر با ارزش است بحث نمی کند و هیچ کس باور ندارد که روند صعود به سمت بالا برای همیشه ادامه خواهد داشت.

هر یک از کشورهای فوق به دارنده دلار امتیاز می دهد و در واقع، همه آنها گزینه های خوبی هستند. در اینجا فقط باید ببیند که کدام یک با شرایط شخصی و نیازهای کار شما متناسب تر است.

نکته مهم این است که از دلار باارزش امروز تا زمانی که دوام دارد استفاده کنید.

 

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر درباره املاک منطقه 22 لطفاً با ما همراه باشید.enlightened