Loading...

 

پروژه ترنج دژبان

پروژه ترنج دژبان

 

 

پروژه ترنج دژبان

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه ترنج دژبان در قلب منطقه چیتگر توسط تعاونی امید دژبان ارتش در حال ساخت می باشد.

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه:

پروژه ترنج دژبان یکی از بی نظیر ترین پروژه های تعاونی امید دژبان ارتش می باشد که از رزومه این تعاونی می توان به شهرک امید دژبان و برج های دوقلو سروناز اشاره کرد. این برج در قالب دو بلوک بوده که بعد از ساخت برج اول به ساخت برج دوم اقدام می کنند. زمان تقریبی تحویل برج اول سال 1402 می باشد و هم اکنون چهار طبقه اسکلت منفی و سه طبقه اسکلت مثبت برج اول این پروژه در حال بتن ریزی و دیوار چینی است. همچنین این پروژه دارای تمامی امکانات رفاهی بوده تا آرامش را برای ساکنین این برج فراهم کند. شما می توانید این برج را پیش خرید کرده و سرمایه گذاری بسیار پرسودی را داشته باشید.

 

موقعیت مکانی پروژه:

پروژه ترنج دژبان در قلب منطقه دریاچه بین میدان ساحل و میدان دریاچه قرار گرفته است که از لحاظ موقعیت مکانی در بهترین نقطه منطقه 22 می باشد. از دسترسی های این پروژه می توان به اتوبان شهید همت، اتوبان شهید همدانی، اتوبان شهید فهمیده اشاره کرد که از شریان های اصلی منطقه 22 و همچنین تهران بزرگ می باشد. همچنین به جاذبه های گردشگری چون دریاچه چیتگر، بام لند، مرکز خرید آفتاب، مرکز خرید رزمال و مرکز خرید ایران مال نزدیک می باشد.

 

مشخصات پروژه ترنج دژبان:

پروژه ترنج دژبان

پروژه ترنج شامل 27 طبقه که 21 طبقه آن مسکونی است، می باشد. در این پروژه تعداد واحد ها در هر طبقه متفاوت بوده به طوری که در طبقه اول 10 واحد، در طبقه دوم 8 واحد و از طبقه سوم به بالا 6 واحد است. همچنین متراژ واحد ها در هر برج متفاوت می باشد. در برج اول این پروژه متراژ ها به صورت 85، 90، 95 و 100 متر بوده و در برج دوم میانگین متراژ ها بین 100 تا  130 متر است. از امکانات ویژه این پروژه می توان به سالن ورزشی، سالن اجتماعات، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم گرمایشی و سرمایشی چیلر، لابی مجلل و لابی من 24 ساعته، دوربین مدار بسته، شوتینگ و توجه به اصول مدرن سازی ساختمان اشاره کرد.

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت پروژه ترنج دژبان:

واریزی برای برج ترنج با توجه به طبقه و متراژ واحد متفاوت بوده و اقساط سالیانه آن با در نظر گرفتن هزینه های ساخت و خرید مصالح و تجهیزات اعلام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا تماس بگیرید.

شماره تماس: 44751020

 

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: