Loading...

 

پروژه شهید همدانی

پروژه شهید همدانی

 

 

پروژه شهید همدانی

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه شهید همدانی چیتگر از بهترین پروژه های در حال ساخت منطقه 22 توسط تعاونی لشگر 27 میباشد.

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه:

پروژه شهید همدانی که از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران است، توسط تعاونی لشگر 27 در حال ساخت است. این تعاونی که رزومه خوبی در منطقه دارد با همکاری تعاونی فراگستر یاران 27 با سرعت بالایی در حال اجرای این برج می باشند. از جمله رزومه این تعاونی می توان به پروژه شهید شهبازی (آسمان)، پروژه شهید شهپریان (البرز)، پروژه شهید مهتدی (پردیس) و پروژه شهید باقری اشاره کرد. این پروژه هم اکنون در مرحله اسکلت می باشد. سازه این پروژه از اسکلت فلزی بوده و اتصالات آن از پیچ و مهره است که در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی از مقاومت بالایی برخوردار است. زمان تقریبی تحویل آن سال 1403 می باشد. در این پروژه تمامی امکانات رفاهی به کار رفته شده تا رفاه کامل و آرامش را برای ساکنین فراهم کند. شما می توانید این برج را پیش خرید کرده و سرمایه گذاری بسیار پرسودی را داشته باشید.

 

موقعیت مکانی پروژه:

پروژه شهید همدانی لشگر 27 در فاز 1 شهرک مروارید شهر بوده و دارای ویوی بدون مشرف از چهار جهت می باشد. وجه متمایز این برج نسبت به برج های دیگر مروارید شهر نزدیک بودن به دریاچه چیتگر، باغ گیاه شناسی، آبشار تهران، مرکز خرید ایران مال و فاصله دو کیلومتری تا مترو می باشد. همچنین این برج دسترسی عالی به راه های ارتباطی: اتوبان های همت، حکیم و بزرگراه تهران-کرج و مترو وردآورد را دارد. لازم به ذکر است که بزرگراه همت از راحت ترین مسیر های دسترسی به پروژه همدانی بوده که معمولاً کمترین ترافیک را دارد. مجتمع های تجاری رزمال، تهران مال و بام لند در نزدیکی این پروژه قرار گرفته اند.

 

مشخصات پروژه شهید همدانی:

پروژه شهید همدانی شامل 30 طبقه بوده که 25 طبقه آن مسکونی، 4 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی است. در هر طبقه این برج 8 واحد مجزا قرار دارد و در مجموع دارای 200 واحد می باشد. همچنین متراژ واحد های این برج در 4 تیپ به صورت 135، 155 و دو واحد 165 متری بوده که همه واحد ها دارای سه خواب با پارکینگ و انباری می باشند. از جمله امکانات این برج

می توان به مواردی چون: آسانسور باربر و نفربر، لابی مجلل، لابی من 24 ساعته، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی، دوربین مدار بسته، سیستم اعلام و اطفاء حریق، آنتن مرکزی، سیستم انتقال برق باسداکت، برق اضطراری، شوتینگ زباله، ساخت و متریال عالی، محوطه ای زیبا با فضای سبز، توجه به اصول زیبا سازی لوکس و طراحی مدرن مطابق با استاندارد های جهانی اشاره کرد.

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت:

واریزی به روز پروژه شهید همدانی تا به کنون (09/08/1400)، 720 میلیون تومان می باشد. پروژه دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی است. جهت اطلاع از واریزی به روز این پروژه و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا در ارتباط باشید. 

شماره تماس کارشناسان ما:  44751020

 

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: