Loading...

 

پروژه الوند

پروژه الوند

 

 

پروژه الوند

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه الوند از مجلل ترین پروژه های در حال ساخت منطقه چیتگر توسط تعاونی ابنیه همت میباشد.

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه:

پروژه الوند که یکی از مجلل ترین پروژه های منطقه 22 محسوب می شود، توسط تعاونی مسکن ابنیه همت در حال ساخت بوده که از جمله رزومه این تعاونی می توان به پروژه های زاگرس، فرزانگان، البرز و لکسون اشاره کرد. زمان تقریبی تحویل آن اواخر سال 1402 است و مصالح به کار رفته شده در پروژه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اتصالات آن از پیچ و مهره می باشد که در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاومت دارد. در این پروژه تمامی امکانات رفاهی به کار رفته شده تا آرامش را برای ساکنین فراهم کند. شما می توانید پروژه الوند را پیش خرید کرده و سرمایه گذاری بسیار پرسودی را داشته باشید.

 

موقعیت مکانی پروژه:

پروژه الوند که در ضلع شمال شرقی دریاچه چیتگر قرار گرفته از موقعیت مکانی خاص و منحصر به فردی برخوردار است و این پروژه بهترین لوکیشن و راحت ترین دسترسی را به سطح منطقه دارد. پروژه الوند بین میدان ساحل و میدان موج قرار گرفته است که از لحاظ موقعیت مکانی در بهترین نقطه از املاک منطقه چیتگر تهران می باشد. از دسترسی های پروژه الوند می توان به اتوبان های همت، حکیم و تهران-کرج اشاره کرد که از شریان های اصلی شهرک گلستان و همچنین تهران بزرگ می باشد. همچنین به جاذبه های گردشگری چون دریاچه چیتگر، پارک جنگلی چیتگر، بام لند، مرکز خرید آفتاب، مرکز خرید طوبی، مرکز خرید رزمال و ایران مال نزدیک می باشد.

 

مشخصات پروژه:

پروژه الوند که کاربری تجاری مسکونی دارد، در هر طبقه سه واحد 120 متری و یک واحد 180 متری داشته و تمامی واحد ها دارای پارکینگ و انباری می باشد. از جمله امکانات رفاهی به کار رفته شده در این پروژه می توان به سیستم اعلام و اطفاء حریق، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، لابی مجلل، لابی من فول تایم، سیستم تهویه عمومی و شوتینگ، دوربین مدار بسته، درب های ضد سرقت، توجه به اصول زیبا سازی لوکس و طراحی مدرن مطابق با استاندارد های جهانی اشاره کرد.

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت:

پروژه الوند به صورت سهام سه دانگی که هر سه دانگ شامل 60 متر مسکونی و 17 متر تجاری می باشد، فروخته می شود. پروژه دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا در ارتباط باشید.

شماره تماس44751020                        

 

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: