Loading...

 

پروژه الماس بهداری

پروژه الماس بهداری

 

 

پروژه الماس بهداری

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه الماس بهداری یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در چیتگر تهران میباشد که توسط معاونت بهداری سپاه در حال ساخت میباشد.

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه الماس بهداری:

پروژه الماس که از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در منطقه 22 و در سال 2021 است، توسط معاونت بهداری سپاه در حال ساخت می باشد. این پروژه هم اکنون مراحل پایانی ساخت خود را می گذراند و تقریباً به اتمام رسیده است. سازه این پروژه از اسکلت فلزی بوده و اتصالات آن از پیچ و مهره است که در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. در این پروژه تمامی امکانات رفاهی به کار رفته شده تا آرامش را برای ساکنین فراهم کند. شما می توانید این برج را پیش خرید کرده و سرمایه گذاری بسیار پرسودی را داشته باشید.

 

پلان و موقعیت مکانی پروژه الماس:

پروژه الماس بهداری

پروژه الماس بهداری در انتهای اتوبان خرازی واقع در مروارید شهر بوده و دارای ویوی بدون مشرف از چهار جهت می باشد. وجه متمایز این برج نسبت به برج های دیگر مروارید شهر، نزدیک بودن به دریاچه چیتگر، باغ گیاه شناسی، آبشار تهران، مرکز خرید ایران مال و فاصله دو کیلومتری تا مترو می باشد. همچنین این برج دسترسی عالی به راه های ارتباطی: اتوبان های همت، حکیم و بزرگراه آزادگان و تهران-کرج و مترو وردآورد را دارد. لازم به ذکر است که بزرگراه آزادگان و همت از راحت ترین مسیر های دسترسی به پروژه الماس بوده که معمولاً کمترین ترافیک را دارد. مجتمع های تجاری رزمال، ایران مال، تهران مال و بام لند در نزدیکی این پروژه قرار گرفته اند.

 

مشخصات پروژه:

پروژه الماس بهداری

پروژه الماس بهداری شامل 30 طبقه بوده که 25 طبقه آن مسکونی، 4 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی است. هر طبقه از این برج شامل هشت واحد مجزا تشکیل شده است و در کل پروژه 200 واحدی می باشد که متراژهای متفاوتی را شامل میشود که در این پروژه به صورت 135، 157 و 170 متر بوده که همه واحد ها دارای پارکینگ و انباری است. از جمله امکانات این برج می توان به مواردی چون: آسانسور باربر و نفربر،

لابی مجلل، لابی من 24 ساعته، سالن تشریفات 350 متری در طبقات بالای برج (زیر هلی پد)، آسانسور مجزا جهت تشریفات، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی، دوربین مدار بسته، سیستم اعلام و اطفاء حریق، شوتینگ زباله، ساخت و متریال عالی، محوطه ای زیبا با فضای سبز، توجه به اصول زیبا سازی لوکس و طراحی مدرن مطابق با استاندارد های جهانی اشاره کرد.

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت پروژه الماس بهداری:

واریزی به روز پروژه الماس تا به کنون (09/08/1400)، 720 میلیون تومان می باشد. پروژه دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی است. جهت اطلاع از واریزی به روز این پروژه و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا در ارتباط باشید.  

شماره تماس:   44751020      

 

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: