Loading...

 

پروژه البرز

پروژه البرز

 

 

پروژه البرز

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه البرز یکی از پروژه های مجلل منطقه چیتگر تهران توسط تعاونی ابنیه همت در حال ساخت میباشد.

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه البرز:

پروژه البرز که یکی از مجلل ترین پروژه های منطقه 22 محسوب می شود، توسط تعاونی مسکن ابنیه همت در حال ساخت بوده که از جمله رزومه این تعاونی می توان به پروژه های زاگرس، فرزانگان، الوند و لکسون اشاره کرد. مصالح به کار رفته شده در پروژه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اتصالات آن از پیچ و مهره می باشد که در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاوم است. در این پروژه تمامی امکانات رفاهی به کار رفته شده تا آرامش را برای ساکنین فراهم کند. شما می توانید این برج را پیش خرید کرده و سرمایه گذاری بسیار پرسودی را داشته باشید.

 

موقعیت مکانی پروژه:

پروژه البرز

پروژه البرز در بلوار کوهک که از خوش آب و هواترین منطقه گردشگری چیتگر است، قرار دارد. این برج از موقعیت مکانی مناسب برخوردار بوده به طوری که در یکی از مناطق بسیار خوب چیتگر قرار داشته و همچنین دسترسی عالی به مراکز تفریحی و تجاری همچون پارک جنگلی چیتگر، بازار بزرگ ایران مال، بازار رز مال، دریاچه چیتگر (شهدای خلیج فارس)، مرکز خرید طوبی، بام لند و اتوبان ها دارد که می توان به شاه راه های تهران از جمله حکیم، همت و آزادگان اشاره کرد. لازم به ذکر است که اتوبان های همت و آزادگان از راحت ترین مسیر های دسترسی به پروژه بوده که معمولاً کمترین ترافیک را دارد.

 

مشخصات پروژه:

پروژه البرز

پروژه البرز که کاربری تجاری مسکونی دارد، شامل 12 طبقه می باشد که 2 طبقه آن پارکینگ، 1 طبقه لابی، 1 طبقه تجاری و 8 طبقه مسکونی است. متراژ واحد های این پروژه به صورت 100 متری بوده و تمامی واحد ها دارای پارکینگ و انباری می باشد. از جمله امکانات رفاهی به کار رفته شده در این پروژه می توان به سیستم اعلام و اطفاء حریق، سالن اجتماعات، سالن های ورزشی، لابی مجلل، لابی من فول تایم، سیستم تهویه عمومی و شوتینگ، دوربین مدار بسته، آنتن مرکزی، اینترنت مرکزی، درب های ضد سرقت و نمای لوکس و مدرن اشاره کرد. 

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت:

پروژه البرز به صورت سهام سه دانگی که هر سه دانگ شامل 50 متر مسکونی و 7 متر تجاری می باشد، فروخته می شود. با خرید دو سهم سه دانگی یک واحد 100 متری و 14 متر تجاری به خریدار تعلق میگیرد. پروژه دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا در ارتباط باشید.  

شماره تماس:  44751020            

 

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: