Loading...

 

پروژه مهتاب 2 الدوز

پروژه مهتاب 2 الدوز

 

 

پروژه مهتاب 2 الدوز

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه مهتاب 2 یا همان الدوز آذربایجان توسط شرکت الدوز آذربایجان هم اکنون در حال ساخت میباشد.

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه:

پروژه مهتاب 2 (الدوز آذربایجان) یکی از بهترین پروژه های منطقه گردشگری 22 است. این پروژه زیر نظر شرکت الدوز آذربایجان در حال ساخت بوده که از جمله رزومه این شرکت می توان به برج مهتاب 1 شهرک مروارید شهر، برج مسکونی مهتاب اردبیل، ساختمان پاستور، مجتمع مسکونی مهتاب تبریز و مجتمع تجاری زیتون اشاره کرد. مصالح به کار رفته شده در پروژه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اتصالات آن از پیچ و مهره می باشد که در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاوم است. در این پروژه تمامی امکانات رفاهی به کار رفته شده تا آرامش را برای ساکنین فراهم کند. شما می توانید این برج را پیش خرید کرده و سرمایه گذاری بسیار پرسودی را داشته باشید.

 

موقعیت مکانی پروژه مهتاب 2:

پروژه مهتاب 2 الدوز در مروارید شهر که از بهترین و خوش آب و هوا ترین منطقه 22 است، قرار دارد. این پروژه دسترسی فوق العاده ای به راه های ارتباطی همچون اتوبان های همت، حکیم و بزرگراه تهران-کرج را داشته و به اماکن تفریحی-تجاری و جاذبه های گردشگری منطقه مانند: باغ گیاه شناسی، آبشار تهران، مرکز خرید ایران مال نزدیک می باشد. لازم به ذکر است که اتوبان همت از راحت ترین مسیر های دسترسی به پروژه بوده که معمولاً کمترین ترافیک را دارد.

 

مشخصات پروژه مهتاب الدوز:

پروژه مهتاب 2 الدوز شامل 23 طبقه که 19 طبقه آن مسکونی، 3 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی می باشد، است. میانگین متراژ واحد ها به صورت 125 متری بوده و تمامی واحد ها دارای پارکینگ و انباری می باشد. از جمله امکانات رفاهی به کار رفته شده در این پروژه می توان به سیستم اعلام و اطفاء حریق، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، لابی مجلل، لابی من فول تایم، سیستم تهویه عمومی و شوتینگ، دوربین مدار بسته، رنگ آمیزی واحد ها و نصب کابینت، سرمایش و گرمایش چیلر، هلی پد، درب های ضد سرقت و نمای لوکس و مدرن اشاره کرد.

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت:

پروژه مهتاب 2 به صورت متری خرید و فروش می شود و زمان تقریبی تحویل آن سال 1402 است. پروژه مهتاب 2 الدوز دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا در ارتباط باشید.

شماره تماس: 44751020              

 

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: