Loading...

 

پروژه مروارید 3

پروژه مروارید 3

 

 

پروژه مروارید 3

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه مروارید 3 همانند 2 پروژه قبلی تعاونی بهداری سپاه برای کادر و کارکنان پزشکی دانشگاه پزشکی بقیه الله، در حال ساخت میباشد.

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه:

تعاونی مسکن بهداری سپاه برای پزشکان بیمارستان بقیه اللّه پروژه ای را زیر نظر شرکت سازنده معتبر به نام شرکت نامی اریکه پارسیان در دست ساخت قرار داده است. پروژه مروارید 3 (برج میلان) که همانند دو پروژه قبلی این تعاونی به نام های پروژه مروارید 1 و مروارید 2، متعلق به کادر پزشکی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بقیه اللّه است، هم اکنون در مرحله شروع نصب اسکلت می باشد. زمان تقریبی تحویل آن سال 1404 است. مصالح به کار رفته شده در این پروژه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اتصالات آن از پیچ و مهره می باشد که در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاوم است. در این پروژه تمامی امکانات رفاهی به کار رفته شده تا آرامش را برای ساکنین فراهم کند. شما می توانید این برج را پیش خرید کرده و سرمایه گذاری بسیار پرسودی را داشته باشید.

 

موقعیت مکانی پروژه:

پروژه مروارید 3

پروژه مروارید 3 ( برج میلان) در بلوار اردستانی که از بهترین و خوش آب و هوا ترین منطقه 22 است، قرار دارد. این پروژه دسترسی فوق العاده ای به راه های ارتباطی همچون اتوبان های همت، حکیم و بزرگراه تهران-کرج را داشته و به اماکن تفریحی-تجاری و جاذبه های گردشگری منطقه مانند: باغ گیاه شناسی، آبشار تهران، مرکز خرید ایران مال نزدیک می باشد. لازم به ذکر است که بزرگراه همت از راحت ترین مسیر های دسترسی به پروژه مروارید 3 بوده که معمولاً کمترین ترافیک را دارد. این پروژه بی نظیر مروارید 3 دارای ویوی عالی و مشرف به کوه و جنوب شهر می باشد.

 

مشخصات پروژه مروارید 3:

پروژه مروارید 3

پروژه مروارید 3 شامل 4 بلوک 26 طبقه ای که در هر طبقه 2 واحد و در مجموع 168 واحد می باشد، است. متراژ واحد ها به صورت 137 متر (دوخواب) و 173 و 177 متر (سه خواب) می باشد. تمامی واحد ها دارای انباری و پارکینگ است. همچنین از امکانات ویژه این برج می توان به مواردی چون: سالن ورزشی، سالن اجتماعات، درب های ضد سرقت، سیستم اعلام و اطفاء حریق، لابی مجلل، لابی من 24 ساعته، تأسیسات مرکزی، فن کوئل سقفی، چیلر موتورخانه مرکزی، آسانسور نفربر و باربر، دوربین مداربسته اشاره کرد.

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت:

پروژه مروارید 3

میزان واریزی این برج ها با توجه به متراژ آن متفاوت است. پروژه مروارید 3 دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا تماس بگیرید.

شماره تماس: 44751020

 

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: