Loading...

 

پروژه مروارید 1

پروژه مروارید 1

 

 

پروژه مروارید 1

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه مروارید 1 توسط تعاونی بهداری سپاه برای کارکنان و کادر پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در حال ساخت می باشد.

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه:

تعاونی بهداری سپاه برای کادر درمان بیمارستان بقیه اللّه پروژه ای را زیر نظر شرکت سازنده به نام شرکت نامی اریکه پارسیان در دست ساخت قرار داده است. پروژه مروارید 1 که متعلق به کادر پزشکی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بقیه اللّه است، هم اکنون در مرحله نازک کاری و تحویل می باشد. مصالح به کار رفته شده در این پروژه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اتصالات آن از پیچ و مهره می باشد که در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاوم است. در این پروژه تمامی امکانات رفاهی به کار رفته شده است تا آرامش برای ساکنین فراهم شود. شما می توانید این برج را پیش خرید کرده و سرمایه گذاری بسیار پرسودی را داشته باشید.

 

موقعیت مکانی پروژه:

پروژه مروارید 1 (بقیه اللّه 1) در مروارید شهر که از بهترین و خوش آب و هوا ترین منطقه 22 است، قرار دارد. این پروژه دسترسی فوق العاده ای به راه های ارتباطی همچون اتوبان های همت، حکیم و بزرگراه تهران-کرج را داشته و به اماکن تفریحی-تجاری و جاذبه های گردشگری منطقه مانند: باغ گیاه شناسی، آبشار تهران، مرکز خرید ایران مال نزدیک می باشد.

لازم به ذکر است که بزرگراه آزادگان و همت از راحت ترین مسیر های دسترسی به پروژه مروارید 1 بوده که معمولاً کمترین ترافیک را دارد. این پروژه بی نظیر مروارید 1 دارای ویوی عالی و مشرف به کوه و جنوب شهر می باشد.

 

مشخصات پروژه:

پروژه مروارید 1 شامل 30 طبقه که 25 طبقه آن مسکونی و 1 طبقه لابی بوده و 4 طبقه منفی، مختص انباری و پارکینگ می باشد، است. متراژ واحد ها به صورت 130 متر ( دوخواب) و 150و 160 متر (سه خواب) می باشد. همچنین از امکانات این برج می توان مواردی چون: سالن ورزشی، سالن اجتماعات، درب های ضد سرقت، سیستم اعلام و اطفاء حریق، لابی مجلل، لابی من 24 ساعته، دوربین مداربسته را نام برد.

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت:

میزان واریزی این برج ها با توجه به متراژ آن متفاوت است. پروژه مروارید 1 دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا تماس بگیرید.

شماره تماس: 44751020

 

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: