Loading...

 

پروژه زاگرس

پروژه زاگرس

 

 

پروژه زاگرس

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه زاگرس چیتگر یکی از مجلل ترین پروژه های در حال ساخت تعاونی ابنیه همت میباشد.

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه:

پروژه زاگرس که یکی از مجلل ترین پروژه های منطقه گردشگری 22 محسوب می شود، توسط تعاونی مسکن ابنیه همت در حال ساخت بوده که از جمله رزومه این تعاونی می توان به پروژه های فرزانگان، الوند، البرز و لکسون اشاره کرد. زمان تقریبی تحویل این پروژه اواخر سال 1405 است. مصالح به کار رفته شده در پروژه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اتصالات آن از پیچ و مهره می باشد که در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاوم است. در این پروژه تمامی امکانات رفاهی به کار رفته شده تا آرامش را برای ساکنین فراهم کند. شما می توانید این برج را پیش خرید کرده و سرمایه گذاری بسیار پرسودی را داشته باشید.

 

موقعیت مکانی پروژه:

پروژه زاگرس

پروژه زاگرس در ضلع شرقی دریاچه چیتگر قرار گرفته که از موقعیت مکانی خاص و منحصر به فردی برخوردار است. این پروژه که از بی نظیر ترین برج های منطقه 22 محسوب می شود، بهترین لوکیشن و راحت ترین دسترسی را به سطح منطقه دارد. از دسترسی های این پروژه می توان به اتوبان شهید همت، اتوبان شهید همدانی، اتوبان شهید فهمیده اشاره کرد که از شریان های اصلی منطقه 22 و همچنین تهران بزرگ می باشد. پروژه زاگرس که در شرق دریاچه قرار دارد، به اماکن تفریحی و تجاری و جاذبه های گردشگری مانند: دریاچه چیتگر، پارک جنگلی چیتگر، مرکز خرید ایران مال، مرکز خرید تهران مال، مرکز خرید طوبی و بام لند نزدیک می باشد.

 

مشخصات پروژه:

پروژه زاگرس

پروژه زاگرس که کاربری تجاری مسکونی دارد، شامل 21 طبقه بوده که 14 طبقه مسکونی، 3 طبقه تجاری و 4 طبقه پارکینگ است. متراژ واحد های این پروژه به صورت 120 متری بوده و تمامی واحد ها دارای پارکینگ و انباری می باشد. از جمله امکانات رفاهی به کار رفته شده در این پروژه می توان به سیستم اعلام و اطفاء حریق، سالن اجتماعات، سالن های ورزشی، لابی مجلل، لابی من فول تایم، سیستم تهویه عمومی و شوتینگ، دوربین مدار بسته، آنتن مرکزی، اینترنت مرکزی، درب های ضد سرقت و نمای لوکس و مدرن اشاره کرد.

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت:

پروژه زاگرس

پروژه زاگرس به صورت سهام سه دانگی که هر سه دانگ شامل 60 متر مسکونی و 15 متر تجاری می باشد، فروخته می شود. با خرید دو سهم سه دانگی یک واحد 120 متری و 30 متر تجاری به خریدار تعلق میگیرد. پروژه دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا در ارتباط باشید.

شماره تماس: 44751020

 

برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: