Loading...

 

پروژه آفتاب مهتاب چیتگر

پروژه آفتاب مهتاب چیتگر

 

 

پروژه آفتاب مهتاب چیتگر

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

پروژه آفتاب مهتاب چیتگر یکی از پروژه های در حال ساخت و مناسب برای پیش خرید و سرمایه گداری در منطقه 22 تهران است.

 

جزئیات مطلب

 

معرفی پروژه آفتاب مهتاب چیتگر:

پروژه آفتاب مهتاب چیتگر متعلق به شرکت ملی نفت بوده و از جذاب ترین و برترین پروژه های این شرکت محسوب می شود. زمان تقریبی تحویل این پروژه  اواخر سال 1402 است. مصالح به کار رفته شده در پروژه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اتصالات آن از پیچ و مهره می باشد که در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاوم است. در این پروژه تمامی امکانات رفاهی به کار رفته شده است تا ساکنین بتوانند با رفاه کامل و آرامش در آن زندگی کنند. شما می توانید این برج را پیش خرید کرده و سرمایه گذاری بسیار پرسودی را داشته باشید.

 

موقعیت مکانی پروژه آفتاب مهتاب چیتگر:

پروژه آفتاب مهتاب چیتگر

پروژه آفتاب مهتاب در بلوار کوهک که از خوش آب و هواترین مناطق گردشگری منطقه 22 است، قرار دارد. این برج از موقعیت مکانی مناسب برخوردار می باشد به طوری که در یکی از مناطق بسیار خوب منطقه چیتگر قرار داشته و همچنین دسترسی عالی به مراکز تفریحی و تجاری همچون پارک جنگلی چیتگر، بازار بزرگ ایران مال، بازار رز مال، دریاچه شهدای خلیج فارس، مرکز خرید طوبی و اتوبان ها دارد که می توان به شاه راه های تهران از جمله حکیم، همت و آزادگان اشاره کرد.

مشخصات پروژه آفتاب مهتاب چیتگر:

پروژه آفتاب مهتاب چیتگر

پروژه آفتاب مهتاب شامل دو برج 25 طبقه ای که هر بلوک شامل 20 طبقه مسکونی، 4 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی است. همچنین این پروژه در مجموع دارای 273 واحد بوده و متراژ واحد ها بین 91 و 145 می باشد. از امکانات این برج می توان به مواردی چون: سالن ورزش، باشگاه بدنسازی، هلی پد، دوربین مدار بسته، زمین ورزش، درب ضد سرقت،  سیستم اعلام و اطفاء

حریق، سالن اجتماعات، نگهبانی 24 ساعته، لابی مجلل اشاره کرد.

 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت:

پروژه آفتاب مهتاب چیتگر

واریزی به روز پروژه آفتاب مهتاب چیتگر با توجه به متراژ و جهت آن متفاوت است. همچنین پروژه دارای دفتر مالکیت بوده و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از به روزترین واریزی ها با کارشناسان گروه سرزمین ملکی راشا تماس بگیرید.

شماره تماس: 44751020

 

همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره املاک منطقه 22 مطالب زیر را مطالعه کنید: