Loading...

 

قیمت خانه در جنوب تهران متری چند؟

قیمت خانه در جنوب تهران متری چند؟

 

 

 قیمت خانه در جنوب تهران متری چند؟

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

طبق گزارش انجام شده توسط خبرگزاری های معروف، قیمت هر متر از خانه های جنوب شهر تهران به شرح زیر می باشد:

 

جزئیات مطلب

 

محله‌های جنوب تهران معمولا محله‌هایی ارزان‌ قیمت هستند و انتخاب افرادی ست که با سرمایه پایین‌تری قصد خرید مسکن دارند. در این محله‌ها عموما واحدهای با متراژ پایین‌تر نسبت به سایر مناطق تهران وجود دارد در نتیجه با توجه به متراژ کمتر و پایین بودن متوسط قیمت مسکن در این محله‌‌ها نسبت به متوسط قیمت مسکن در تهران، واحدهای ارزان قیمت بیشتری در محله‌های جنوبی وجود دارد.

در اینجا به بررسی قیمت مسکن در برخی از محله‌های جنوبی تهران خواهیم پرداخت.گفتنی ست قیمت‌ها براساس معاملات صورت گرفته در یک ماه گذشته می باشد و قیمت مسکن در این محله‌ها را به صورت مطلق بیان نمی کند. قیمت مسکن باتوجه به عوامل مختلف، در هر محله تفاوت دارد و گروه سرزمین ملکی راشا دخل و تصرفی در ارقامی که در ادامه ذکر می شود، ندارد.

قیمت خانه در جنوب تهران متری چند؟

مشیریه یکی از محله‌های جنوب تهران می باشدکه واحد سی و هفت متری و نوزده ساله در آن پانزده میلیون و سیصدو هشت هزار تومان فروخته شد. و قیمت یک دستگاه آپارتمان صد و بیست متری و چهل ساله در افسریه شمالی سی و پنج میلیون و هشتصد و سی و سه هزار تومان برای هر متر مربع بوده است.

در محله ابوذر متری  واحدی شصت متری و هجده ساله ، بیست و سه میلیون و دویست و پنجاه و پنج هزار تومان ، در مسعودیه  یک خانه شصت و هشت متری و نوساز متری شانزده میلیون و سیصد و بیست و سه هزار تومان، خانه‌ای هشتاد و چهار متری و نوساز در جوادیه متری شانزده میلیون و سیصدو نه هزار تومن و واحدی چهل و دو متری و ده ساله در مینایی متری بیست میلیون و سیصدو شصت و هفت هزار تومان معامله شد.

در نازی‌ آباد واحدی شصت و پنج متری و نوساز در این محله متری بیست و دو میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان فروخته شد. در بیسیم واحدی پنجاه و سه متری و بیست ساله سیزده میلیون و بیست و هشت هزار تومان معامله گردید.

در قیام واحد پنجاه و پنج متری و بیست ساله متری بیست و پنج میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان به فروش معاله شد.  در خاوران قیمت مسکن جهت خرید یک خانه سی و هشت متری و هفده ساله نیز سیزده میلیون و هفتصدو پنجاه و چهار هزار تومان برای هر متر مربع معامله شد.