Loading...

 

قیمت یک خانه در جنوب تهران

قیمت یک خانه در جنوب تهران

 

 

قیمت یک خانه در جنوب تهران

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

در گزارش پیش رو به بررسی قیمت برخی از خانه‌هایی که طی یک ماه اخیر در جنوب تهران معامله شده است، خواهیم پرداخت.

 

جزئیات مطلب

 

محله‌های جنوب معمولا محله‌هایی ارزان‌تر در حوزه قیمت مسکن بوده و انتخاب افرادی که قصد خرید مسکن با سرمایه پایین‌تری را دارند، است. این محله‌ها عموما واحدهای متراژ پایین‌تری را نسبت به سایر مناطق تهران در خود جای داده و از این رو هم به علت متراژ پایین و هم به دلیل متوسط قیمت مسکن در این محله‌‌ها که پایین‌تر از متوسط قیمت مسکن در تهران است، واحدهای ارزان قیمت بیشتری در محله‌های جنوبی دیده می‌شود.

در ادامه این گزارش قصد داریم تا به بررسی قیمت مسکن در برخی از محله‌های جنوبی تهران بپردازیم. لازم به ذکر است: قیمت‌ها براساس معاملات انجام‌شده در یک ماه اخیر بوده و به طور مطلق قیمت مسکن را در این محله‌ها عنوان نمی‌کند. قیمت مسکن در هر محله باتوجه به عوامل مختلف، متفاوت است و اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در ارقامی که در ادامه می‌آید، ندارد.

قیمت یک خانه در جنوب تهران

یک خانه در جنوب تهران چند؟

مشیریه یکی از محله‌های تهران در جنوب این شهر است؛ واحدی 37متری و 19ساله در این محله متری 15میلیون و 308هزار تومان به فروش رسید. همچنین قیمت مسکن جهت معامله یک دستگاه آپارتمان 120متری و 40ساله در افسریه شمالی 35میلیون و 833هزار تومان برای هر متر مربع بوده است.

واحدی 60متری و 18ساله در محله ابوذر متری 23میلیون و 255هزار تومان، یک خانه 68متری و نوساز در مسعودیه متری 16میلیون و 323هزار تومان، خانه‌ای 84متری و نوساز در جوادیه متری 16میلیون و 309هزار تومن و واحدی 42متری و 10ساله در مینایی متری 20میلیون و 367هزار تومان معامله شد.

از دیگر محله‌های معروف در جنوب تهران می‌توان به نازی‌ آباد اشاره داشت؛ واحدی 65متری و نوساز در این محله متری 22میلیون و 250هزار تومان فروخته شد. برای خرید واحدی 53متری و 20ساله در بیسیم نیز 13میلیون و 28هزار تومان برای هر متر مربع هزینه پرداخته شده است.

واحدی 55متری و 20ساله در قیام از دیگر واحدهایی است که در این مدت در جنوب تهران معامله شد؛ این واحد متری 25میلیون و 225هزار تومان به فروش رفت. قیمت مسکن جهت خرید یک خانه 38متری و 17ساله در خاوران نیز 13میلیون و 754هزار تومان برای هر متر مربع بود.

 

پایگاه خبری اقتصادآنلاین