Loading...

 

قیمت هر متر خانه‌ نوساز در منطقه چهار تهران

قیمت هر متر خانه‌ نوساز در منطقه چهار تهران

 

 

قیمت هر متر خانه‌ نوساز در منطقه چهار تهران

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

در طول این گزارش قیمت بعضی از خانه‌های نوسازی را که در ماه قبل در منطقه چهار استان تهران خرید و فروش شده را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

جزئیات مطلب

 

محله های مجیدیه، لویزان، پاسداران، نارمک و حکیمیه جزء محله های معروف منطقه چهار می باشند، منطقه چهار در شمال شرق تهران می باشد. باتوجه به محله ملک مورد نظر، قیمت ملک و املاک در هر منطقه باهم متفاوت است. در طول این گزارش قیمت بعضی از آپارتمان های نوسازی که در طول ماه قبلی در این منطقه خرید و فروش شده، می پردازیم.

قیمت هر متر خانه‌ نوساز در منطقه چهار تهران

عواملی چون سن ساختمان، لوکیشن دقیق واحد، متراژ و غیره در هر محله، بر قیمت مسکن در آن محله تاثیر گذار است و گروه سرزمین ملکی راشا تصرفی در این قیمتها ندارد. ارقامی که ذکر می شود برخی از معاملات انجام شده در منطقه چهار می باشد که به طور مطلق قیمت مسکن در این محله‌ ها را عنوان نمی نماید؛ 

عمدتاَ واحدهای نوساز قیمت بالاتری دارند؛ ولی این امکان نیز وجود دارد که شاید از لحاظ بعضی عوامل و امکانات با موردهای مشابه متفاوت باشد. یک خانه صدو پانزده متری و نوساز در حکیمیه متریبیست و نه میلیون پانصدو شصت و پنج هزار تومان ، واحدی هشتاد و پنج متری و نوساز در تهرانپارس نیز متری سی و شش میلون تومان معامله شد.

در مجیدیه یک خانه هفتاد و پنج متری سی و چهار میلیون تومان معامله شد. همچنین قیمت واحدی هشتاد و پنج متری و نوساز در همین محله سی و نه میلیون تومان به ازای هر متر مربع بوده است.

محدوده ی پاسداران از محله‌های گران قیمت منطقه چهار تهران می باشد؛ واحدی صدو هفتاد متری و نوساز در این محله شصت و هشت میلیون و هشتصد و بیست وسه هزار تومان هزینه می باشد ، واحدی هشتاد و دو متری و نوساز در نارمک نیز متری سی میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

یک دستگاه آپارتمان شصت و نه متری و نوساز در خاک سفید یک میلیارد و 600میلیون تومان معامله شد. همچنین واحدی شصت و چهار متری و نوساز در لویزان دو میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان بوده است.