Loading...

 

بهترین زمان برای فروش آپارتمان در منطقه 22

بهترین زمان برای فروش آپارتمان در منطقه 22

 

 

بهترین زمان برای فروش آپارتمان در منطقه 22

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

اگر به دنبال بهترین زمان برای فروش آپارتمان در منطقه 22 هستید، به نظر می رسد اکنون زمان مناسب برای فروختن ملکتان است. زیرا بازار مسکن رونق یافته و خریداران مشتاقی که مایل به خرید خانه تان باشند، وجود دارند.

 

جزئیات مطلب

 

آیا به فروش خانه خود فکر می کنید؟ اکنون ممکن است زمان مناسب برای این کارباشد. مسلماً موجودی مسکن بزرگترین چالش خریداران در بازار مسکن امروز است. یقینآ تعداد خریدارانی که به دنبال خرید خانه در منطقه 22 هستند، بیش از فروشنده هایی است که آنها را می فروشند، بنابراین مقایسه به نفع فروشندگان است.

در واقع، بهترین زمان مناسب برای فروش آپارتمان در منطقه 22 هنگامی است که بازار مسکن رونق یافته است. دراین هنگام، شما میتوانید با خیال راحت تری نقل مکان کنید و خریدارهم با اشتیاق بیشتری پول را به شما تقدیم ‌کند. همچنین،  زمان مناسب برای فروش، برای هر فردی به دلایل مختلف ممکن است فرق کند. برخی به علت محدودیت‌های زمانی که دارند ممکن است قربانی بازارشوند زیرا به هر دلیلی که دارند، نمی‌توانند در فروش خانه خود صبر کنند. با تمام این ها، ما دراین مقاله با اشاره به چند راهنمایی مهم به شما در پیدا کردن زمان مناسب برای فروش خانه در منطقه چیتگر تهران کمک خواهیم کرد.

طبق آخرین گزارش اتحادیه مشاورین املاک تهران، تعداد واحدهای فایل شده برای فروش در دفاتر املاک منطقه 22، نسبت به سال قبل کاهش بسیار چشمگیری داشته است از این رو خانه هایی که به بازار می آیند خیلی سریع به فروش میرسند.

سام خاطر، اقتصاددان ارشد در این زمینه مینویسد:

"به عبارت ساده ، عرضه مسکن جدید با افزایش تقاضا مطابقت ندارد. ما تخمین می زنیم که بازار مسکن 3.3 میلیون واحد کمتر تأمین می شود و بیش از نیمی از شهرها  کمبود مسکن دارند. "

 

چرا موجودی انقدر کم است؟

دلایل زیادی وجود دارد که امروزه پیدا کردن بهترین زمان برای فروش آپارتمان در منطقه 22 دشوار است، این امر ناشی از افزایش چشمگیر قیمت در منطقه 22 نسبت به مناطق دیگر تهران است که منجر شده اکثر خریداران به سرمایه گذاران بزرگی در شهرک گلستان تبدیل شوند. با این حال، یکی از عوامل اصلی چالش برانگیزتر آن، تعداد معاملات بیشتر و راحت تر نسبت به مناطق دیگر تهران است و اینکه اکثر برج ها و آپارتمان ها دارای دید زیبایی به دریاچه چیتگر، پارک جنگلی چیتگر و آبشار تهران میباشد که از این جهت، فروشندگان را نسبت به مناطق دیگر کمتر کرده است.

بهترین زمان برای فروش آپارتمان در منطقه 22

با این شرایط چه میتوان کرد؟

پیشنهاد ما برای کسانی که با سرمایه کمتری میخواهند وارد بازار املاک شهرک گلستان شوند، خرید پیش فروش آپارتمان در چیتگر تهران که همان پروژه های تازه شروع به کار کرده است، میباشد که این پروژه ها در زمان ساخت حدود 3 سال و پرداخت اقساط طی این 3 سال، سرمایه گذاران را به سود بالایی میرساند.

 

درنتیجه

امروزه واحد های کافی برای فروش در شهرک گلستان وجود ندارد. اگر آماده استفاده از سرمایه خود و به دنبال بهترین زمان برای فروش آپارتمان در منطقه 22 هستید، بیایید امروز با هم ارتباط برقرار کنیم. امروز، زمان خوبی برای نقل مکان و فروش ملک خود است چرا که تقاضای خرید خانه در این منطقه بسیار زیاد است.

 

enlightenedبرای دیدن اخبار و مقالات بیشتر در این زمینه لطفاً با ما همراه باشید.enlightened